Etiketler

Başkan Şerifoğulları, Yazıkonak Beldesi’ni Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, “Gönül Belediyeciliği” ilkesi doğrultusunda ilçe ve belde ziyaretlerini sürdürüyor.

Şantiye Belediyeciliği

Nisan 2019 tarihinde başlayan Elazığ’ın değişim ve dönüşüm süreci ile şehre değer katan mega projeler ve yeni bulvar çalışmaları devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları Şehir Genelindeki Belediye Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Belediyesi tarafından şehir genelinde yapımı devam eden yeni imar yolları ve yol düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

“7' Den 70'e Bilişim Teknolojileri Eğitim Kursu” Başlıyor

7'den 70'e Bilişim Teknolojileri Eğitim Kursu, EBEGEM bünyesinde 16 Ağustos Pazartesi günü başlıyor.

Elazığ Belediyesi su kesintileri yaşanacağını açıkladı

Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, ülkemizde yaşanan yangınlara bağlı olarak yaşanan elektrik kesintilerinin, dolaylı olarak su kesintilerine sebep olacağı duyurusunda bulundu.

Kaçak su kullananlar, Allah'a havale edildi

Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde belediye ekipleri kaçak su kullanımına yönelik denetim yaptı. Denetimlerde tespit edilen kaçak hatlar iptal edilerek kullananlar hakkında yasal işlem başlatılırken sosyal medya hesabından tepki gösteren Belediye Başkanı Ayhan Akbaba, "Hepinizi Allah’a havale ediyor, yasal işlemlerinizin ve cezai müeyyidelerinizin takipçisi olacağımızı ilan ediyorum" dedi.

Elazığ’ın Manavgat Seferberliği

Manavgat’ta çıkan ve altı günden beri devam edip 6 kişinin vefat etmesine neden olan yangınlar için Elazığ seferber oldu. Elazığ belediyesi Manavgat’a itfaiye ve arama kurtarma ekibi gönderirken siyasi partiler, iş insanları, STK’lar ve hemşerilerimiz tarafından bölgeye ağaç dikme kampanyası başlatıldı.

01 Ağustos Elazığ Nöbetçi Eczaneler

Elazığ'da bugün, 01 Ağustos Perşembe günü görev yapacak nöbetçi eczaneler listesi...

Elazığ İtfaiyesi Manavgat’ta

Manavgat ve birçok noktafa devam eden yangınlara müdahele ve olası can ve mal kaybının önüne geçmek amacıyla Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünden destek konvoyu yola çıktı.

Yaz Şenlikleri İptal Edildi

Elazığ Belediyesi tarafından başlatılan Yaz Şenlikleri iptal edildi.

Bu mu Başarı?

Doğu Anadolu Bölgesi’nde sosyal, kültürel, tarımsal ve üretime yönelik projelere destek sağlayan DAP Başkanlığı’ndan aslan payını Erzurum Alırken Elazığ, Ardahan ili ile aynı oranda ve çok geride kaldı!

Başkan Şerifoğulları’ndan Açıklama

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, bazı basın-yayın organlarında yer alan “Başkan Şerifoğulları, danışmanlarının kendisine ve çevresine katkı sağlamadığı gerekçesiyle görevden aldığı” yönündeki gerçeği yansıtmayan kasıtlı haberlere tepki gösterdi.

İhsan Tarakçı görevinden ayrıldığını duyurdu

İhsan Tarakçı Elazığ Belediye Başkanı Genel Danışmanlığı görevinden ayrıldığını açıkladı. Tarakçı yaptığı açıklamada “Elazığ Belediye Başkanı Genel Danışmanlık görevinden bugün itibariyle ayrılmış bulunuyorum” dedi.

Elazığ’ın Büyük Ağabeyi Vefatının Üçüncü Yılında Anıldı

Ömrünü Elazığ kültürüne ve musikisine hizmet için adamış usta isim Bünyamin Eroğlu, vefatının üçüncü yıl dönümünde düzenlenen program ile anıldı.

Elazığ Belediyesi’nden Örnek Bir Proje Otizm Yaşam ve Spor Merkezi

Elazığ Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında otizmli bireyleri ve ailelerini desteleyecek önemli bir projeye imza atıyor.

Bünyamin Eroğlu Mezarı Başında Anıldı

Elazığ Belediyesi ve EFTUD tarafından, Bünyamin Eroğlu’nun vefatının 3. yılında düzenlenen anma programı kapsamında merhum Eroğlu kabri başında dualarla anıldı.

Engelsiz Yaşam Merkezi İnşaatında Sona Gelindi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında yer alan bir proje daha açılış için gün sayıyor.

Başkan Şerifoğulları: “Asfalt Üretim Kapasitemizi Üç Katına Çıkarttık”

Ulaşımda konfor, kalite ve güvenliği artırmak için yeni yollar ve modern bulvarlar inşa eden Elazığ Belediyesi, son teknoloji cihazlarla asfalt üretim şantiyesinin kapasitesini yükseltmeyi sürdürüyor.

Kurban Satış ve Kesim Alanları Temizlendi

Elazığ Belediyesi, Kurban Bayramı’nda vatandaşların kurbanlık ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayıp ve temiz bir ortamda kurbanlarını kesebilmeleri için yeni şehirler arası otobüs terminali yanında kurulan kurban satış ve kesim alanında bayram boyunca günlük temizlik çalışmaları gerçekleştirdi.

Başkan Şerifoğulları'ndan Bayram Ziyaretleri

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kurban Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans aracılığıyla gerçekleştirdiği bayramlaşma programına katıldı.

Elazığ'da tepki çeken anlar...

İhtiyaç sahipleri için paylaşım noktasına bırakılan elbiseleri aldılar, o anlar saniye saniye kayıt edildi

Elazığ'da Ulaşım Hizmetleri Bayramda Ücretsiz

Elazığ Belediyesi tarafından dört günlük bayram süresince ulaşım hizmetleri ücretsiz sunulacak.

Zabıtadan Bayram Öncesi Yoğun Denetim

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde şekerleme, pasta, kadayıf ve tatlı üretimi yapan imalathaneler ile satış noktalarına yönelik denetimler artırıldı.

İlaçlama Çalışmaları Devam Ediyor

Elazığ Belediyesi, hava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte şehrin tüm mahallelerinde ilaçlama çalışmalarına etkin bir şekilde devam ediyor.

Kurban Satış ve Kesim Alanı Hazır

Elazığ Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram yaşamalarına katkı sağlamak amacıyla hazırlıklarını tamamladı.

Elazığ'da 15 Temmuz öncesi şehit mezarlıkları temizlendi

Elazığ Belediyesi, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü öncesinde şehir genelindeki şehit mezarlıklarında temizlik ve bakım çalışması gerçekleştirdi.

Başkan Şerifoğulları, Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine Elliler Çarşısı esnafını ziyaretle devam etti.

Başkan Şerifoğulları: ‘15 Temmuz iman, vatan ve millet sevdasıyla yazılmış destanın adıdır’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Aziz milletimizin içimizdeki hainlere karşı verdiği destansı mücadele ve elde ettiği şanlı zafer, tarihe altın harflerle yazılmıştır. 15 Temmuz destanının 5. yıl dönümünde, demokrasi ve vatan uğruna can veren kahraman şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Başkan Şerifoğulları Proje Çalışmalarını İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Kazım Karabekir Caddesi’nde Yol Genişletme Çalışması

Elazığ Belediyesi, konforlu şehir içi ulaşım hizmeti için yol bakım-onarım ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor.