Etiketler

Elazığ Belediyesi’nden İhtiyaç Sahibi Aileler ve Engelli Vatandaşlara Bayram Hediyesi

Elazığ Belediyesi, Ramazan Bayramı'nda ihtiyaç sahibi aileleri ve engelli vatandaşları unutmadı.

Yolda karşılaştığı başkandan akülü araç isteyen engelli Veysel’e bayram sürprizi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile yolda karşılaşan ve akülü araba isteyen engelli 11 yaşındaki Veysel Güneş’in isteği yerine getirilerek, bayram sürprizi yapıldı.

Elazığ Belediyesi’nden Kabristanlarda Kur’an-ı Kerim Ziyafeti

Elazığ Belediyesi tarafından, uygulanan kısıtlama tedbirleri nedeniyle kabir ziyaretlerinin yasak olmasından dolayı mezarlıklarda Kur-an-ı Kerim ziyafeti sunuldu.

Başkan Şerifoğulları’nın Bayram Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak bayramın başta İslam âlemi olmak üzere tüm dünyaya barış, huzur ve kardeşlik getirmesini diledi.

Başkan Şerifoğulları: ‘Vatandaşlarımızın Huzurlu Bir Bayram Geçirmesi İçin 7/24 Görevimizin Başında Olacağız’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte şehir genelinde devam eden belediye çalışmalarına ilişkin incelemelerini sürdürüyor.

Toplu Taşıma Seferlerinde Ramazan Bayramı Düzenlemesi

Elazığ Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında tüm ülkede uygulanan tam kapanma dönemi dolayısıyla Ramazan Bayramı'nda toplu ulaşım sefer saatlerinde düzenlemeye gitti.

Başkan Şerifoğulları, ‘Elazığımız İçin Tüm Ekiplerimizle Sahadayız’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte şehir genelinde devam eden ulaşım, altyapı, çevre ve temizlik çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Elazığ'da çatı yangını

Yeni Mahalle'de bir binanın teras katında çıkan yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

Elazığ İtfaiyesi Taviz Vermiyor

Elazığ’da etkili olan rüzgar sonucu bir binanın son katında kopma aşamasına gelen sac bloklar itfaiye ekipleri tarafından sökülerek tehlikeye neden olmasının önüne geçildi.

Başkan Şerifoğulları: 'Annelerimiz Şefkatin ve Merhametin Sembolüdür'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak şefkatin, merhametin ve fedakârlığın sembolü olan kıymetli annelerimizin, anneler gününü kutladı.

Bakkal Gülsün Diye..

Gerek deprem gerekse pandemi sürecinde mağduriyet yaşayan kesimlere yönelik en önemli ve ciddi destek veren yönetici Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları oldu.

Kadın Meclisi’nden 'Mutlu Kadın, Mutlu Aile’ Eğitimi

Kadınların toplumsal yaşamda etkinliklerini artırmak ve şehrin gelişiminde etkin söz sahibi olmalarına katkı sağlamak adına Elazığ Belediyesi bünyesinde kurulan Kadın Meclisi faaliyetlerini sürdürüyor.

Elazığ’da “Bakkal Kart” projesi hayata geçiriliyor

Elazığ'da deprem ve pandemi nedeniyle yerel esnafa destek amacıyla 'Bakkal Kart' projesinin hayata geçirildiği aktarıldı.

Başkan Şerifoğulları’ndan Kadir Gecesi Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Elazığ Belediyesi’nde Bayram Öncesi Temizlik Çalışmaları

Elazığ Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi şehrin dört bir yanında kapsamlı temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan 1 Mayıs İşçi Bayramı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü nedeniyle mesaj yayınladı.

Güneş Enerji Santrali (GES) Projesinde Sona Gelindi

Elazığ Belediyesi’ne ekonomik anlamda katkı sunacak projeler arasında yer alan Güneş Enerji Santrali (GES) faaliyete geçmek için gün sayıyor.

Külliye İhalesi Tamam

Elazığ Mülki İdarelerden gerekli izin alınmadan başlatılan ancak ülke sathında topladığı bağışlarla ortalıktan kaybolduğu iddia edilen derneğin yapmadığı Şehit Fethi Sekin Külliyesi, farklı bir alanda Elazığ Belediyesi tarafından yapılmak üzere ihale edildi.

Sıcak Şefkat

Ramazan ayında birçok hayır kuruluşumuz halkımızın yüreklerine ve gönüllerine dokunacak çok güzel yardım ve desteklerde bulundular, bulunmaya devam ediyorlar.

Elazığ Belediyesi’nden İhtiyaç Sahiplerine Sıcak Yemek

Elazığ Belediyesi; birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma mevsimi Ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara desteğini sürdürüyor. Elazığ Belediyesi her akşam iftar öncesi binlerce aileye sıcak yemek ulaştırarak onları yalnız bırakmıyor.

Toplu Taşıma Seferleri Tam Kapanma Dolayısıyla Yeniden Düzenlendi

Elazığ Belediyesi, İçişleri Bakanlığının Kovid-19 ile mücadele kapsamındaki genelgesi doğrultusunda, geçilecek olan tam kapanma dönemi nedeniyle toplu ulaşım sefer saatlerinde düzenlemeye gitti.

Elazığ Belediyesi Abdullahpaşa'da kat karşılığında ihaleye çıkıyor

Abdullahpaşa Mahallesi’nde Elazığ Belediyesi tarafından kentsel dönüşüm kapsamında yaptırılacak olan konut ve işyerleri için 7 Mayıs tarihinde ihaleye çıkarılıyor.

Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi’nden Miniklere Özel 23 Nisan Kutlaması

Elazığ Belediyesi Gençlik Meclisi, depremzede çocukların 23 Nisan coşkusuna ortak oldu. Minikler, ablaları ve abileriyle birlikte 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşadılar.

Başkan Şerifoğulları Ziyaretlerini Sürdürüyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, birlikte yönetim ilkesi doğrultusunda ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan 23 Nisan Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 101'inci yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Şerifoğulları mesajında şunları kaydetti:

Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında Otobüs Güzergâhları Yeniden Düzenlendi

Elazığ Belediyesi tarafından İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi’nce Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında Gazi, Vali Fahri Bey ve Hürriyet Caddesi’nin araç trafiğe kapatılması nedeniyle toplu ulaşım araçları güzergâhında değişikliğe gidildi.

Başkan Şerifoğulları: ‘Çocuklarımıza Doğal Yaşam ve Köy Hayatının Güzelliklerini Sunacağız’

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yapımı büyük oranda tamamlanan ve çocukların doğal yaşamı tanıyacağı Kent-Köy Projesi’nin son aşamasını görmek için alanda incelemelerde bulundu.

Elazığ Belediyesi'nden Hafta Sonu Mesaisi

Koronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma yasağını fırsata çeviren Elazığ Belediyesi, hafta sonu şehrin dört bir yanında hizmetlerini aralıksız olarak sürdürdü.

EBUAŞ 52 Tane Otobüsü İhale İle Satışa Çıkardı

EBUAŞ Ulaşım Turizm Tekstil Madencilik İnşaat ve Taahhüt Üretim Pazarlama Ticaret San. A.Ş. demirbaşına kayıtlı “Tamamı 2018 Model BMC marka 31 Adet 12 metre, 21 Adet 8,5 metre toplam 52 Adet Otobüsün toplu olarak satılması ihalesine çıktı.’’

Artan Cazibe

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın her mahalleye eşit hizmet ilkesi gereği şehrin dört bir yanında çalışma yapmakla birlikte özellikle geçmişten bugüne daha az hizmet almış ve bu sebeple sorunları oldukça birikmiş mahallelere bu açığı kapatmak amacıyla daha bir önem verdiğini görüyoruz.