Chp Haberleri

Chp Haberleri

Millet İttifakını Ak Parti Büyütüyor

Muhalefete yakınlığıyla bilinen Metropoll Araştırma, Cumhurbaşkanlığı seçimi için yaptığı araştırma sonucunu kamuoyu ile paylaştı. Ankette Erdoğan'ın karşısına Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener konulmuş.

Atatürk Havalimanı Korunamaz mı?

Yargıtay 3. Ceza Dairesi'nin "Kamu görevlisine alenen hakaret etme", "Türkiye Cumhuriyeti Devletini alenen aşağılamak" ve "Cumhurbaşkanına alenen hakaret etme" suçlarından 4 yıl 11 ay 20 günlük hapis cezasını onadığı ve siyasi yasak getirdiği CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu dün akşam sosyal medya hesabından dikkat çeken bir çağrıda bulundu ve CHP’liler, Atatürk havalimanında yıkım çalışması yapan ekipleri durdurmaya çalıştı. Ancak, gurup polis barikatı engeline takıldı ve geri döndü.

Saadet’in İç Sesi

6'lı ittifakla birlikte Saadet Partisi'nin CHP ve terör örgütü PKK'nın siyasi kolu HDP ile giderek artan fikri yakınlaşması parti içindeki rahatsızlıkları gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Saadet'in tabanına zıt gidişata isyan eden Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi(GİK) ve İBB adayı Selman Esmerer'den önemli itiraflar geldi.

Karakuş'tan Erol'a Kaftancıoğlu Tepkisi

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhun Karakuş'tan, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a tepki geldi.

Halk, Muhalefete Güvenmiyor

Optimar’ın Mart ayı araştırmasına göre ekonominin kötü işsizliğin yüksek olduğu bir dönemde dahi, bu sorunları çözeceğine inanmadığı için muhalefete güvenmediği ortaya çıktı.

Depremin Simge İsmi Yüsra’nın Eğitim Masrafları Karşılanacak

Elazığ’da 2020’de meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin simgesi haline gelen Yüsra bebeğin eğitim masraflarının CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Özel Kalem Müdürü Şükran Kütükçü tarafından karşılanacağı açıklandı.

Erol: ‘Adayımız Kılıçdaroğlu’

FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programına konuk olan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, CHP olarak Cumhurbaşkanı adaylarının Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söyledi.

Erol: ‘Milletvekilliği, Sosyal Güvenceli Memur Konumuna Düşürüldü’

FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programına konuk olan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, milletvekilliği konumu  üzerine önemli açıklamalarda bulundu.

Erol: ‘Yerimi, Karamollaoğlu’na Seve Seve Veririm’

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programına konuk oldu.

Nevşin Bile Gördü

Türkiye'de sığınmacılar üzerinden yürütülen ırkçı ve provokasyona yönelik yayınlar  sürerken, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın “ben sponsor oldum” dediği   ‘Sessiz İstila’ isimli kısa film hakkında da konuşan İçişleri Bakanlığı Sözcüsü İsmail Çataklı, “Sessiz istila etiketi altında paylaşım yapan hesapların yüzde 41.54’ünün bilgisayar tarafından yönetilen bot hesaplar olduğunu görüyoruz" demişti.

Şorşor İhalesi İptal

Özel Haber: Elazığ’da geçtiğimiz gün bir anda bastıran yağmur ve dolu, altyapı yetersizliği sebebiyle hayatı felç etmekle kalmadı, Ak Parti Milletvekili Metin Bulut ile CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında iki gün süren polemik yaşanmasına sebep oldu. Şehir, bayramda yaşadığı bu olumsuzluklardan kaynaklı mağduriyetleri gidermeden Hakimiyet Gazetemize bir kötü haber daha ulaştı. Şehrin tüm yağmur ve taşkın sularının toplandığı ve Hicret, Aksaray, Gümüşkavak mahallelerini ilgilendiren Şorşor Deresi projesini alan firma, ödenek gelmemesi üzerine ihaleyi feshetti ve işi bıraktı.

Erol’dan prim sözü

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kritik Fatsa Belediyespor maçı öncesi Elazığspor’a prim desteği verdi

Sözü Yormayın Artık!

Bayramın ikinci günü etkili olan ve şehirde birçok olumsuzlukların yaşanmasına sebep olan aşırı sağanak yağışlar bitti ama bu merkezde başlayan bir polemik bitmedi.

Milletvekili Erol: 'Cesaretin Varsa İzle'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ'a gelerek televizyon programında açıklamalarda bulunacak.

Milletvekili Bulut: ‘İddialarını İspatla’

Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un açıklamalarına cevap verdi.

Erol'dan Bulut'a Yanıt

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut'un açıklamalarına yanıt verdi.

Milletvekili Bulut: ‘Gerçekleri Hatırlatmaya Devam Edeceğiz’

Ak Parti Milletvekili Metin Bulut ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol arasında yaşanan 'belediyecilik' polemiği devam ediyor.

Vekillerin Belediyecilik Polemiği

ALTYAPI YETERSİZLİĞİ SEBEBİYLE ÇARŞAMBA GÜNÜ YAĞAN YAĞIŞIN ŞEHİRDE OLUMSUZLUKLARA SEBEP OLMASI, MİLLETVEKİLLERİ ARASINDA DA POLEMİK KONUSU OLDU. CHP MİLLETVEKİLİ EROL, GEÇMİŞ AK PARTİLİ BELEDİYELERİ SUÇLARKEN, AK PARTİ MİLLETVEKİLİ BULUT, AK PARTİ BELEDİYELERİNİN HER DÖNEM VE YAŞAMIN HER ALANINDA HİZMETLER ORTAYA KOYDUKLARINI, BU GERÇEĞE RAĞMEN EROL’UN CHP BELEDİYECİLİĞİNİ UMUT OLARAK GÖSTERMESİNİ KOMEDİ OLARAK NİTELENDİRDİ.

Saflığın Böylesi…

Cumhurbaşkanı yurt dışı ziyaretlerinde gazetecileri uçağına alır ve gündemi değerlendirir de İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu bundan geri kalır mı? Ne de olsa kendisi de Cumhurbaşkanlığı hesapları yapan bir siyasetçi.

Milletvekili Erol’dan, Milletvekili Bulut’un Açıklamalarına Cevap Geldi

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut’un yaptığı açıklamalara cevap verdi.

İl Başkanı Duran: ‘Sürecin Takipçisiyiz’

CHP Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, selin zarar verdiği ‘Beyaz Evler’ bölgesinde yapılan çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.

Bulut'tan Erol'a yanıt: 'Elazığ'ın sahibi Elazığlılardır'

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'un açıklamasına yanıt verdi.

İmamoğlu Direniyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Doğu Karadeniz turuna devam ediyor.

Doya Doya Bayram…

Yaşanan pandemi nedeniyle bayramlarda yaşanan kısıtlamaların kaldırılmasının ardından halkımız iki yılın hasretini çıkartarak dolu dolu bir bayram yaşadı. Siyasi partiler ise düzenledikleri bayramlaşma programları ile üyeleri ve partilileri ile bir araya geldi.

41 Yıl Sonraki Vekilden 41 Yıl Önceki Vekile Bayram Telefonu

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,  CHP’nin Elazığ’dan 41 yıl önce çıkardığı son milletvekili Faik Öztürk’ü arayarak bayramını kutladı. 

Elazığ, Başkanının Yanında

Ak Parti tarafından deprem sonrası ilimizde yapılan hizmetleri gölgede bırakmak ve elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın bir vatandaşla ilgili samimi ve doğal konuşmasının provoke edilmesine ve Chp İl Başkanı Duran’ın açıklamalarına tokat gibi cevap geldi. Birçok sosyal medya kullanıcısı da Başkan Şerifoğullarını destekleyen ve yanında olduklarını bildiren paylaşım yaptılar.

Kararsızlar 3. Parti

Yapılan tüm anketlerde yüzde 20’lere varan bir oranla kararsızlar, Ak parti ve CHP’den sonra üçüncü parti konumundalar.

Başkan Şerifoğulları CHP'nin açıklamasına yanıt verdi: 'Milletimizle aramızdaki bağı koparamayacaksınız'

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, CHP Elazığ İl Başkanlığı'nın açıklamasına yanıt verdi.

Masa Devrildi

2023 seçimlerine az bir süre kala partilerin Cumhurbaşkanı adayları henüz kesinleşmemişken DEVA Partisi'nden flaş bir hamle geldi. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin milletvekili genel seçimine kendi adıyla ve logosuyla gireceğini açıkladı.

Aday Benim, Nokta…

Türkiye , Kılıçdaroğlu'nun 15 dakikalık manifestosunu konuşuyor. Konuşmayı değerlendiren siyaset bilimciler, Kılıçdaroğlu’nun bu konuşmasıyla resmen cumhurbaşkanlığı adaylığını ilan ettiğini ifade ediyorlar.