Chp Haberleri

Chp Haberleri

Cumhurbaşkanlığı'ndan Kılıçdaroğlu'nun el hareketine tepki

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun TBMM'deki konuşmasında tartışmalara neden olan hareketine tepki gösterdi. Oktay, "Milletin kürsüsünden hareket çekenlere millet öyle bir hareket çeker ki ömür boyu kendinize gelemezsiniz" ifadelerini kullandı.

Rüzgâr da Kararsız

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, HDP’li Selahattin Demirtaş’ın daha etkin muhalefet için 7 bölgede 7 miting çağrısına olumlu karşılık verdi ve ekonomideki gelişmelerin ardından "Erken ve Hemen Seçim" sloganlarıyla miting yapmaya karar verdi.

Gürsel Erol'dan 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Milletvekili Erol’dan Şehit Ailesine Başsağlığı Telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Tunceli'de şehit düşen Astsubay Üstçavuş Celil Mutlu'nun kardeşi Hüseyin Mutlu'yu telefonla aradı.

Fikrin ‘İnce’ ‘Gül’ü

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, seçim gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Kılıçdaroğlu’na Yarıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TÜİK'ten randevu istediğini ancak alamadığını belirtti. CHP lideri Kılıçdaroğlu, aldığı karar doğrultusunda saat 11.00'da Türkiye İstatistik Kurumu'nun Ankara binasına gideceğini söyledi.

Bilgi almak için TÜİK'e giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu içeri alınmadı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bu sabah yaptığı "TÜİK'ten randevu istedim, vermediler. Saat 11.00'de geliyorum, haberiniz olsun" paylaşımının ardından belirttiği saatte TÜİK'e gitti. İçeriye alınmayan Kılıçdaroğlu, basın mensuplarına "Bu tabloyu cumhuriyet tarihinde hiç görmedik." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi hesabından Kılıçdaroğlu'nu paylaştı, şimdiden 4.2 milyon kişi izledi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun videosunu paylaşarak, "Milletimizi, her fırsatta kendisini tehdit eden bu vesayetçi zihniyetin insafına bırakmayacağız." dedi.

Bürokratlar CHP’ye mi yanaşıyor?

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun geçtiğimiz aylarda bürokratları uyarması ve tehdidinden Sonra Ak Parti tarafından çok sayıda bürokratın olası millet ittifakında da makamlarını korumak amacıyla Kılıçdaroğlu’na dosya sızdırabileceğini yazan Hakimiyet Gazetesi’nin bu öngörüsü doğru çıktı ve Kılıçdaroğlu, “bürokrasiden yolsuzluk dosyaları yağıyor” açıklamasında bulundu.

Kütüphane Polemiği

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Elazığ Ak Parti Milletvekilleri Metin Bulut ve Zülfü Demirbağ'a tepki gösterdi.

Gül, Babacan’ı Sildi Mi?

Geçtiğimiz Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Kılıçdaroğlu’nun çok istemesine rağmen millet ittifakını oluşturan  partilerde anlaşma sağlanamadığı için aday olamayan 11. Cumhurbaşkanı Gül, yeniden sahneye çıktı ve ziyaret trafiği başlattı.

CHP İl Başkanı Duran Alacakaya ve Palu İlçelerini Ziyaret Etti

CHP Elazığ İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran Alacakaya Ve Palu İlçelerini Ziyaret Ederek esnaf ile bir araya geldi.

Şehrin Tek Sahibi Erol mu?

TBMM kürsüsünde ve katıldığı tüm etkinlikler ile televizyon programlarında ilimiz problemlerini gündeme getiren ve bu özelliği ile vatandaşlar tarafından takdir edilen CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un her bakanlığın 2022 yılı bütçesinin ele alındığı plan ve bütçe komisyonuna da bizzat katılarak sorunları dile getirmesine karşılık Ak Partili Milletvekillerinin sorunları dile getirmek şöyle dursun komisyonlara dahi katılmamaları, “Şehrin tek sahibi Erol mu?” sorularını akıllara getirdi.

14. Katın Esrarı

CHP'den istifa eden ve CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun eski yardımcısı olan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, 15 Temmuz hain darbe girişimiyle ilgili çok konuşulacak iddialarda da bulundu.

Nazlıaka: ‘İstanbul Sözleşmesi’nden Vazgeçmiyoruz!’

CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ne ilişkin açıklamalarda bulundu.

Muhalefetin Bayramı

Tüm dünya ile birlikte ülkemiz de ciddi ekonomik sıkıntıdan geçiyor. Üretim, tedarik, arz-talep dengesinin bozulmasından kaynaklı bu sorunu az zayiatla atlatan ülkeler kadar ciddi tahribatlarla atlatmaya çalışan ülkeler de var.

Milletvekili Erol'dan anlamlı hediye

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Fiziksel engelli öğrencisini kucağında taşıyan öğretmenin ‘Öğretmen Günü’nü kutlarken, öğrenciye ise akülü araç hediye etti.

İl Başkanı Duran'dan Öğretmenler Günü Mesajı

CHP Elazığ İl Başkanı Coşkun Çağlar Duran, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Erol, Elazığ'ın sorunlarını anlatmaya devam ediyor

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin sorunlarını ve taleplerini her fırsatta ve ortamda dile getirmeyi sürdürüyor. Son olarak deprem sonrası yaşanan sorunları İçişleri Bakanlığı bütçe toplantısında dile getiren Milletvekili Erol, bu kez de Gençlik ve Spor Bakanlığı bütçe toplantısında Elazığspor’un sorunlarını aktardı.

Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ’ın Sorunlarını Plan Bütçe Komisyonunda Anlattı

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, kentin sorunlarını ve vatandaşların merak ettiklerini İçişleri Bakanlığı Plan Bütçe Komisyonunda Bakan Süleyman Soylu’ya anlattı.

Elazığ Bir Okul Daha Kazandı

Elazığ'da 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremde ağır hasar alan birçok okul yıkılmıştı. CHP ELAZIĞ Milletvekili Gürsel Erol’un girişimleri ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi okul yapma kararı almış ve Elazığ’da protokol imzalanmıştı.

Doğru Muhalefet

Bingöl’de partisinin 5’inci Olağan Kongresi’nde konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, “Faydalı, doğru yapılanları da elbette takdir de ederiz. Bugünkü iktidar sahipleri imam hatip okullarının önünü açtılar müteşekkiriz. Başörtüsü diye bir problem ülkemizde kalmadı müteşekkiriz, teşekkür ederiz elbette” demiş.

Milletvekili Gürsel Erol: ‘Yukarı Fırat havzası turu turizm gelirlerine katkı sağlayacaktır’

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın bütçe görüşmelerinde söz aldı.

Pertek ve Muhalefet

CHP Elazığ Milletvekili Erol, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın bütçe görüşmelerine katıldı. Vekil Erol konuşmasında 26. dönem Tunceli milletvekilliği döneminde Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Tunceli'de gerçekten çok ciddiye alınacak işler yaptığını dile getirerek teşekkür etti.

Milletvekili Erol: 'Pertek Köprüsü Acil Bir İhtiyaçtır'

Ulaştırma Bakanlığı'nın Plan ve Bütçe Komisyonu'nda söz alan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol: 'Pertek Köprüsü hem Tunceli için hem Elâzığ için hem Karadeniz için önemli bir güzergâhtır, önemli bir projedir; bu konuda Bakanlığınızın ve Karayolları Genel Müdürlüğünüzün ilgisini bekliyoruz' dedi.

Kavga Etme, Hizmetleri Anlat

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, Yeni Şafak Gazetesi için kaleme aldığı yazısında AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'yle Haziran 2023 seçimleri için izlenecek strateji ve CHP yönetimindeki İstanbul'u konuştukları sohbeti köşesine taşımış.

O da Yanlış Anlamış!

CHP’li üç büyükşehir Belediyesinin ilimize okul yaptırmasından hareketle Ak Partili Büyükşehir belediyelerinin de okul yapmalarının artık kaçınılmaz olduğunu sık sık bu köşeden dile getirdik.

Muhalefet Bilgilendirilmeli

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TBMM Sanayi Komisyonu üyeleriyle Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu'nu (TOGG) ziyaret etti.

Kimi Gandirisiz?

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, gündemdeki ittifak tartışmalarına ilişkin net mesajlar verdi. Poyraz, CHP'nin HDP ile ittifak yapması durumunda kendilerinin böyle bir ittifak içerisinde yer almayacağını dile getirdi. Poyraz ayrıca, CHP ile İYİ Parti arasında ittifak değil iş birliği olduğuna vurgu yaptı.

Ak Parti de Helalleşecek mi?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabı Twitter'dan dikkat çeken bir paylaşıma imza attı.