Ak Parti Haberleri

Ak Parti Haberleri

“Patron Benim”

Cumhur İttifakı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adaylığını açıklarken, 6'lı masa etrafında toplanan liderlerin "Cumhurbaşkanı adayı kim olacak?" sorusu net bir cevaba kavuşmazken, Davutoğlu’nun “Ben bu ülkede başbakanlık yaptım, hepinizden tecrübeliyim” demesini hep bekliyorduk.

Bu Neyin Rahatlığı?

6 Kasım 2022 ya da Haziran 2023. Seçimler ne zaman yapılırsa yapılsın ortada bir gerçek var ki tüm partiler az ya da çok oy oranlarını artırırken, Ak Parti ve MHP’de bir düşüş var.

Sözleşmeli çalışanlara kadro verilecek mi? AK Parti tarihi duyurdu

AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu Ekim'de sözleşmelilerin kadroya alınması konusunun ele alınacağını duyurdu.

Partiler SKM Arayışında

Cumhur ittifakı her ne kadar seçimler 2023 Haziranında yapılacağını devamlı dile getirse de Ankara kulislerinde seçimlerin 6 Kasım 2022 tarihinde yapılacak olmasını kuvvetle muhtemel gören iddialar zikrediliyor.

Ana Muhalefet El Değişti

2 bin nüfus şartını yerine getirdiği için yeniden belde statüsü kazanan Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Dodurga'da yapılan seçimde belediye başkanlığını AK Parti adayı Hasan Hüseyin Kaşıkçı kazandı.

İl Başkanı Karakuş'tan Milletvekili Demirbağ'a: 'Sizin samimiyetinize inanıyoruz, peki ya diğerleri nasıl servet sahibi oldu?'

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, bir televizyon programında yaptığı açıklamalar ile gündem olan Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ'a, 'Sizin samimiyetinize inanıyoruz, peki ya diğerleri nasıl servet sahibi oldu?' diye sordu.

Milletvekili Ağar’ın Girişimleriyle Mağduriyet Sona Erdi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar’ın girişimleriyle AK Parti Grubu tarafından hazırlanan kanun teklifinin torba yasa kapsamında TBMM’de kabul edilmesi neticesinde Elazığ Belediyesi ve Elazığ İl Özel İdare çalışanlarının yemek yardımına yönelik 2014 yılından buyana devam eden sorun ortadan kaldırıldı.

Milletvekili Demirbağ’dan Açıklama, ‘Hizmet Yolunda Ömrünü Harcayan İnsanlarız’

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, katıldığı bir televizyon programında sözlerinin yanlış anlaşıldığına dikkat çekti. Milletvekili Demirbağ yaptığı açılamada, “İlgili programdaki kastım, kazancımızı milletimizle paylaşmamız vicdani sorumluluğumuzdur” dedi.

Bu Kaçıncı Gaf!

Orhan Veli’nin, Kitabe-i seng-i mezar şiiri şu dizelerle başlar: “Hiçbir şeyden çekmedi dünyada Nasırdan çektiği kadar”

Gürgözeler: ‘Yarım Kilo et Yemek de Demirbağ’ın Geçinmesine Yetmedi’

İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler, açıklamaları gündem olan Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ hakkında açıklamalarda bulundu.

Demirbağ, ‘Geçinemiyorum, Danışmanlardan Borç Alıyorum’

Konuşmaları ve samimi açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Elazığ Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ, Konya’da katıldığı bir televizyon programında milletvekili maaşıyla geçinemediğini ve danışmanlarından borç almak zorunda kaldığını ifade etti.

Yıldırım’dan Öz Eleştiri

Basınla buluşan Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, çalışmaları hakkında bilgiler verirken öz eleştirilerde de bulundu.

“Tebessüm Ediyorum”

Seçimlere bir yıl gibi bir süre kala ilimiz siyasi parti il başkanları hedefledikleri milletvekili sayılarını kamuoyuna duyuruyorlar.

Başkan Yıldırım: 'Cumhurbaşkanımız Elazığ'ın sorunlarına duyarsız kalmıyor

Ak Parti İl Başkanı Yıldırım, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

En Düşük Emekli Maaşı 3 Bin 500 TL'ye Çıktı

3600 ek gösterge ile ilgili torba kanun teklifinin TBMM Plan Bütçe Komisyonu'ndaki görüşme sırasında önerge ile değişiklik yapıldı. Halen 2 bin 500 TL olan en düşük emekli aylığının 3 bin TL'ye çıkartılmasını öngören madde değiştirildi. Buna göre en düşük emekli aylığı 3 bin 500 TL olacak.

Hala mı Özgüven Patlaması?

Geçtiğimiz günlerde siyaseti gençlere bırakacağına dair açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, anket çalışmaları yürüttüklerini belirterek  toplumun nabzını tutmaya çalıştıklarını söyledi.

Güzel Ama Yeterli Değil…

Ak Parti, 20 yıl boyunca ülkeye her alanda hizmet sunan ve bunun karşılığı olarak ise halkın teveccühü ile tek başına iktidar olmak suretiyle Demokrat Partinin de rekorunu kıracak şekilde uzun süre iktidarda kalmayı başardı.

Farkı Kapatmak AK Parti’ye Bağlı

2018 seçim sonuçlarını en yakın tahmin eden ORC Araştırma, 51 ilde yaptığı anketin sonuçlarını kamuoyu ile paylaşmış.

Gönül Seferberliği

Kuruluşundan bugüne Ak Parti’ye destek veren ancak bazı yanlış uygulamalar ve siyasilerin tavırları sebebiyle partiden uzak kalan tabana yönelik gönül seferberliği başlatan Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, bu kapsamda geçmişten bugüne değişik görevlerde bulunmuş teşkilat mensuplarıyla bir araya gelmeye devam ediyor.

Sorun Sadece Ekonomi mi?

Son bir yıl içinde Ak Parti iktidarını en çok yıpratan ve zora sokan konu ekonomi ve yüksek enflasyon. Sadece dar ve sabit gelirliler değil her kesim ciddi bir yaşam mücadelesi veriyor.

Eğitimde Ultra Reform! 

Türkiye’de bir türlü dikiş tutmayan, her bakanla birlikte sistem değişikliğine gidilen alanlardan olan eğitimde son Bakan Mahmut Özer, ülkemize level atlatacak bir proje geliştirmiş. Uygulanacak bu projeyle değil ülkenin eğitim problemi, üretim ve enflasyonla mücadelede de reform yapılması hedeflenmiş.

Balık ve Yıldırım'dan İlçe ve Beldelere Ziyaret

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Arıcak ilçesini ve beldeleri ziyaret etti.

İmamoğlu’ndan İlkeli Duruş

Yeri geldiğinde kendisini 16 milyon İstanbullunun başkanı olduğunu iddia edip Bakanlara kafa tutan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, rahmet-i Rahman'a kavuşan İsmailağa Cemaati Lideri Mahmud Ustaosmanoğlu'nu görmezden gelerek taziye mesajı bile yayınlamazken, Ermeni Patriği II. Mesrob Mutafyan'ın vefatının ardından hemen taziye mesajı yayınlamayı ihmal etmedi.

Sana mı Kaldı Bu İş?

Ah şu bazı Ak Partililer ah… Kameranın, kalabalığın, coşkunun, alkışın ve mikrofonun şehvetine kapılarak bir şeyler söylerler, sonra da bir yerlerden azar işitince ya kendileri “yanlış anlaşıldı” diyerek pişman olurlar ya da parti yetkilisi ve sözcüsü “Kendi görüşleridir, partimizin görüşleri bu yönde değildir” diyerek konuşanı terse yatırır, beter ederler.

Ak Parti’de Değişim Rüzgârı

Normal zamanında yapılacak olsa bile seçimlere bir yıldan az bir süre kaldı. Ak Parti, çok kritik olarak gördüğü bu seçimlere 'değişim' temasıyla ve yeni yüzlerle gitmeyi planlıyor.

Özhaseki: 'Şahin Şerifoğulları Büyük Projelerin Peşinde'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti İl teşkilatı ile birlikte kahvaltıda bir araya geldi.

Son Düzlüğün Bürokratları

Ak Parti hükümeti seçimlerde son düzlüğe ve hatta seçim sath-ı maline girilirken bir doğru iş yapıyor. Bugünlerde birçok kurumda yaşanan bürokrat değişimlerini izliyor ve medyadan takip ediyoruz.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Teşkilat Mensupları İle Buluştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, yerel yönetimler başkan yardımcıları ile çevre illerden gelen belediye başkanları AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nı ziyaret ettiler.

Yüzde 40’lık Bir ‘Dokunuş’

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, milyonlarca emeklinin merak ettiği Temmuz zamlarıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Özhaseki: ‘Hizmet Eksenli Çalışıyoruz’

Elazığ Belediyesi’nin hayata geçirdiği projelerle devam eden yatırımlarını incelemek ve Ak Partili Bölge Belediye Başkanlarının istişare toplantısına katılmak üzere ilimize gelen Mehmet Özhaseki, önemli açıklamalarda bulundu.