Ak Parti Haberleri

Ak Parti Haberleri

Hangi Sorun Çözüldü?

İlimizin beş milletvekili var. Ve her biri de birbirinden değerli ve samimi isimler. Muhalefette olmasına rağmen şehre önemli katkılar sunan CHP Milletvekili Gürsel Erol ve Ak Partili dört milletvekilimiz, Ankara temasları, bakanlık ziyaretleri ile şehrimiz için kazanımlar elde etmeye gayret gösteriyorlar.

Milletvekili Ağar, TBMM'de Elazığ Depremi'ni Andı

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyon Üyesi Zülfü Tolga Ağar, TBMM Genel kurulunda gündem dışı söz alarak Elazığ gündemine dair konuşma yaptı. 

Sorun, Muhalefet Eksikliği

İyi muhalefet, kötü iktidardan daha faydalıdır ve gereklidir. Ülke kadar şehirlerin kaderinde iktidardan çok muhalefetin tesiri vardır.

Ak Parti Başarır mı?

TEAM Araştırma, hazırladığı anketin sonuçlarını da paylaştı. Araştırma, Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, İzmir, Kayseri, Samsun, Trabzon ve Van'da yüz yüze görüşmeler ile gerçekleştirildi.

Çalık, ' Yeni adliye binasının maliyeti yaklaşık 1 milyar TL'

Ak Parti Milletvekili Öznur Çalık, Malatya Yeni Adliye binasının 2022 yatırım programına alındığı ve maliyetin yaklaşık 1 milyarlık yatırım olduğunu söyledi.

Yıldırım: “Ak Parti Sıradan Bir Parti Değil, Bir Dava Hareketidir”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti'nin bir dava hareketi olduğunu ve partide herkesin kendisini bir nefer olarak gördüğünü belirterek, kendilerini makamla, statüyle değil, sorumluluklarla tanımladıklarını ifade etti.

Ak Parti'de danışma meclisi toplantısı yapıldı

AK Parti Malatya İl Başkanlığı tarafından ' Daraltılmış İl Danışma Meclisi' toplantısı gerçekleştirildi.

Hangi Başkan Haklı?

Geçtiğimiz haftalarda Ak Parti Milletvekili Metin Bulut ile CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında sosyal medya hesapları üzerinden  yaşanan polemik, şimdilerde her iki partinin il başkanları düzeyinde devam ediyor.

Milletvekili Ağar, Meslek Oda Başkanları İle Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen esnaf odaları seçimlerinde yönetime seçilen başkanları ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Nöbet Ağar’da

Ak Parti İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ve milletvekillerinin katıldığı halkla buluşma toplantıları devam ediyor.

Yıldırım: “Ak Parti İktidarının En Önemsediği Şehirlerden Biri Elazığ”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üç danışmanının Elazığ ziyaretini değerlendirerek; “Elazığ’ımıza her fırsatta yapılan üst düzey ziyaretler şehrimizin gelişmesine katkı sağlamamız noktasında elimizi daha da güçlendiriyor.” dedi. 

Nasıl da Düşünemedik!

Ak Parti’nin bazı sözcüleri ve Cumhur ittifakının bazı ortaklarının konuşmaları, kendi düşüncelerinin çapını gösterdiği gibi muhalefet cenahına koz vermesi açısından evlere şenlik bir görüntü ortaya koyabiliyor.

Milletvekili Çalık'tan Ticaret Borsası'na ziyaret

Malatya Ticaret Borsa'sını ziyaret eden Ak Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, ' Bizim temel hedefimiz 5 yılda değil 1 yılda en az 1 milyar dolarlık kayısı ihracatını yapabilir seviyeye getirmek' dedi.

Milletvekili Bulut'tan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Gece gündüz demeden fedakârca görev yapan basın mensuplarının Gazeteciler Gününü kutladı.

Kahtalı vatandaşları dinledi

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, İl Başkanı İhsan Koca ve teşkilat üyeleri ile birlikte, parti il binasında düzenlenen halk günü programında vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi.

Selmanoğlu: “Basın Mensuplarımızın Gazeteciler Günü’nü Kutluyorum” 

AK Parti Elazığ Tanıtım ve Medya Başkanı Eczacı Sencer Selmanoğlu sosyal medya hesabından ''Çalışan Gazeteciler Günü’nü'' anlamlı bir mesajla kutladı.

Milletvekili Balık: ‘Basın, Haber Alma Özgürlüğünün En Etkili Aracıdır’

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Bulut, Kuzova Bölgesini ziyaret etti

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Kuzova Bölgesinde Pancar Kooperatifi Başkanı Feridun Erin’in katılımıyla Muratçık, Fatmalı, Dambüyük, Koruk köylerinin muhtarlarıyla ve köy sakinleriyle bir araya geldi. 

Havalı Sözler

Göreve geldiğinden bugüne çok güzel söylemler ve ifadelerde bulunsa da teşkilat çalışmaları ve bir vesile ile partiye mesafeli duran kesimleri yeniden kazanmak noktasında bir mesafe kat edip etmediği tartışma konusu olan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Seçim İşleri Başkanlığınca düzenlenen toplantıda, mahalle başkanları ve merkez ilçe yönetimiyle bir araya gelmiş.

Bürokratların Bitirdiği Parti

Şanlıurfa'da okulları ziyaret eden Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt ile birlikte Buhara Eğitim Kampüsü'nde bulunan Halilurrahman Ortaokulu'na gitmişti. Okul bahçesinde gördüğü bakımsızlık karşısında sinirlenen Bakan Özer, önce okul müdürü sonrasında ise Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt'u fırçalamıştı.

Sistematik Düşüş

Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz, TELE1'de Merdan Yanardağ'ın sunduğu programda 21 araştırma şirketinin 103 anketinin ortalamalarını paylaştı. Ortalaması açıklanan anketlere göre AK Parti ve MHP düşüşte, CHP ve İYİ Parti yükselişte. Özkiraz'a göre, HDP'nin ise baraj sorunu yok.

Yıldırım: “Ak Parti, Vefanın, Dayanışmanın Ve Kardeşliğin Partisidir”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, mahalle başkanları ve merkez ilçe yönetimiyle bir araya geldi. 

Keşke Vekiller Anlatmasa…

AK Partili vekillerle kahvaltıda bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletvekillerinin hayata geçirilen yeni ekonomi modelini anlatmaları talimatını vermiş.

Dikkat, Anket Var!

CHP, İyi Parti ve Saadet Partisi'nin oluşturduğu Millet İttifakı, 2022'de seçim atmosferine girmek için bir dizi adım atmayı planlıyor.

Bu Kadarı Da Fazla…

Samimi, gayretli, doğal ve hiçbir B planı olmayan Ak Parti Milletvekili Zülfü Demirbağ, hiçbir şeyden çekmedi dilinden çektiği kadar.

Kaynarca Sosyal Tesis ve Parkı tamamlandı

Malatya'nın Yeşilyurt Belediyesi Kaynarca Sosyal Tesis ve Park Alanını inceleyen AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır, Kaynarca'nın daha cazip ve tercih edilebilir bir hüviyete ulaşmasını sağlayan alt ve üst yapı çalışmaları, sokak sağlıklaştırmaları, park ve yeşil alan yatırımlarından dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ı tebrik etti.

‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ Buluşmaları Devam Ediyor

AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen "Mahalle Bizim Gençlik Bizim" programına gençler yoğun ilgi gösterdi.

Milletvekili Kahtalı'dan CHP'li Özel'e tepki

CHP'li Özgür Özel'in Kur'an-ı Kerim kursları ve İslam hakkındaki açıklamasına tepki gösteren AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Bu zihniyet ülkede iş başına gelecek olursa oluşacak ortamı ve kaosu düşünmek dahi istemiyoruz dedi.

Ak Parti ve MHP’den İstifa Eden 120 Kişi CHP’ye Katıldı

CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Devrim Gündüz, önceki dönem MHP'den Evrensekiz Belde Belediye Başkanı seçilen Birol Özbay'ın da aralarında bulunduğu 120 kişinin MHP, AKP ve çeşitli partilerden istifa ederek CHP'ye katıldığını duyurdu.

Siyasiler, genç sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldiler

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt Kent Konseyinin organizasyonuyla Malatya'da faaliyetlerine devam eden 20'ye yakın genç Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı ve Yönetimiyle bir araya gelip, fikir alış verişinde bulundular.