Ak Parti Elazığ Haberleri

Ak Parti Elazığ Haberleri

Yıldırım da "ElazığsporMaziOlmasın" dedi

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, sosyal medyadan taraftarların başlattığı #ElazığsporMaziOlmasın çağrısına cevap verdi

Milletvekili Ağar, TBMM'de Elazığ Depremi'ni Andı

AK Parti Elazığ Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyon Üyesi Zülfü Tolga Ağar, TBMM Genel kurulunda gündem dışı söz alarak Elazığ gündemine dair konuşma yaptı. 

Yıldırım: “Ak Parti Sıradan Bir Parti Değil, Bir Dava Hareketidir”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti'nin bir dava hareketi olduğunu ve partide herkesin kendisini bir nefer olarak gördüğünü belirterek, kendilerini makamla, statüyle değil, sorumluluklarla tanımladıklarını ifade etti.

Milletvekili Ağar, Meslek Oda Başkanları İle Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen esnaf odaları seçimlerinde yönetime seçilen başkanları ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yıldırım: “Ak Parti İktidarının En Önemsediği Şehirlerden Biri Elazığ”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üç danışmanının Elazığ ziyaretini değerlendirerek; “Elazığ’ımıza her fırsatta yapılan üst düzey ziyaretler şehrimizin gelişmesine katkı sağlamamız noktasında elimizi daha da güçlendiriyor.” dedi. 

Selmanoğlu: “Basın Mensuplarımızın Gazeteciler Günü’nü Kutluyorum” 

AK Parti Elazığ Tanıtım ve Medya Başkanı Eczacı Sencer Selmanoğlu sosyal medya hesabından ''Çalışan Gazeteciler Günü’nü'' anlamlı bir mesajla kutladı.

Milletvekili Balık: ‘Basın, Haber Alma Özgürlüğünün En Etkili Aracıdır’

Ak Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Havalı Sözler

Göreve geldiğinden bugüne çok güzel söylemler ve ifadelerde bulunsa da teşkilat çalışmaları ve bir vesile ile partiye mesafeli duran kesimleri yeniden kazanmak noktasında bir mesafe kat edip etmediği tartışma konusu olan AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Seçim İşleri Başkanlığınca düzenlenen toplantıda, mahalle başkanları ve merkez ilçe yönetimiyle bir araya gelmiş.

Yıldırım: “Ak Parti, Vefanın, Dayanışmanın Ve Kardeşliğin Partisidir”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, mahalle başkanları ve merkez ilçe yönetimiyle bir araya geldi. 

‘Mahalle Bizim Gençlik Bizim’ Buluşmaları Devam Ediyor

AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen "Mahalle Bizim Gençlik Bizim" programına gençler yoğun ilgi gösterdi.

Balık’ın Kaderi

Ak Parti Elazığ İl başkanlığının geçmiş yıllarda başlattığı ancak uzun süre yürütemediği halkla görüş günleri, yıllar sonra Başkan Şerafettin Yıldırım’ın girişimleri ile yeniden başlatılmıştı.

İl Başkanı Açıkladı! 6’ncı Bölge Teşviği Uzatıldı

Cazibe Merkezleri Programı kapsamında yatırımların desteklenmesiyle ilgili sağlanan teşviklerin uzatılmasının iş dünyasının memnuniyet oluşturduğunu belirten AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Türkiye ideali doğrultusunda emin adımlarla, vatandaşlarımızla birlikte ilerlemeyi sürdürüyor” dedi.

Başkan Dumandağ’dan Ankara Çıkarması

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ TOBB Müşterek Konsey Toplantısı’na katılmak ve Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mehmet Hadi Tunç’a ve AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut’a İlimizin ve Bölgemiz ile alakalı sektörel sorunları iletmek amacıyla Ankara’ya adeta çıkarma yaptı.

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’dan Hakimiyet’e Ziyaret

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret ederek İmtiyaz Sahibimiz Ahmet Toprak ile gündeme ilişkin istişarelerde bulundu.

Milletvekili Balık Vatandaşları Dinledi

AK Parti İl Başkanlığı’nın düzenlendiği halk buluşmalarının nöbetçi vekili AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık oldu. Balık, asgari ücret zammının ardından emeklileri, memurları ve işçileri de rahatlatacak bir çalışmanın olduğunu söyledi.

Merkez İlçe’nin Köy Buluşmaları

Ak Parti teşkilatları arasında yoğun çalışan ve görev alanı içerisindeki seçmenlere ulaşan en gayretli birim olarak merkez ilçe teşkilatı öne çıkıyor.

Milletvekili Balık: En Çok Yatırım Ve Yardım Alan Şehirlerden Bir Tanesi De Elazığ 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 6 Aralık pazartesi günü başlayan ve aralıksız süratle devam eden Bütçe görüşmelerinde, AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık; 2022 Yılı Merkezi Bütçe Kanunu Teklifi’nin 7. Maddesi üzerine yaptığı konuşmada, Elazığ’a yapılan hizmetlerden bahsedip, muhalefet partilerini eleştirdi. 

Siyaset Arenası: Elazığ

Doğal Afetler, pandemi, kuraklık ve ekonomik sıkıntıların baş gösterdiği son 2 yıl neticesinde seçim sath-ı mailine girilirken ülke genelinde olduğu gibi Elazığ’da da bugünlerde siyasetin nabzı her geçen gün yükseliyor. Hem iktidar hem muhalefet içerisinde aday olma yarışları ve Elazığ’da büyük bir değişim yaşayacağı öngörülen siyasi tercihler neticesinde Elazığ’ın adeta siyasi bir arenaya dönüşeceği gerçeği de apaçık ortaya çıkıyor.

Milletvekili Demirbağ: 'İktidar Havasına Girerek Zıvanadan Çıktılar'

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, dün mecliste kendisine yönelik el hareketi ve hakarette bulunan İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk hakkında mecliste basın açıklaması yaptı.

Milletvekili Bulut'dan bir teşekkür daha...

TBMM Genel Kurulu’nda 12 gün sürecek 2022 yılı bütçe görüşmeleri devam ediyor. Görüşmelerin 3. Gününde BDDK Bütçesi üzerinde AK Parti grubu adına AK Parti Elâzığ Milletvekili, MKYK Üyesi Metin Bulut söz aldı.

Milletvekili Balık: “Ülkemizin Hedeflerine Ulaşması Kadınlarımızın Çalışkanlığı İle Gerçekleşecektir”

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınının Seçme ve Seçilme Hakkını Elde Etmesinin 87. yıl dönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. 

Başkan Yıldırım’dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “3 Aralık Dünya Engelliler Günü” münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

‘Halk Çağrılmaz, Ayağına Gidilir’

Sarayatik Mahallesi Muhtarı Aytaç Şahinoğlu, Ak Parti Elazığ İl Başkanlığı’nın başlatmış olduğu her hafta bir milletvekilinin Ak Parti il binasında vatandaşla buluşma programını eleştirdi. Muhtar Şahinoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘sahaya inin, her kapıyı çalın’ çağrısını hatırlatarak milletvekillerinin mahalleleri dolaşması gerektiğini ifade etti.

Dikkat, Nöbet Var!

Ak Parti İl Başkanlığının başlattığı ve topu biraz da milletvekillerinin kucağına attığı halkla buluşma toplantılarının üçüncüsü, cumartesi parti binasında ve saat 13.30’da yapılacak.

‘Dernekler Birbirine Düşürülüyor’

Elazığ Muhtarlar Dayanışma Derneği Başkanı ve Hicret Mahallesi Muhtarı Murat Gülbasan, Ak Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut’u dernek ve STK’ları birbirine düşürmekle suçladı. Muhtar Gülbasan, Milletvekili Metin Bulut’un organizasyonuyla Muhtarlar Derneği’ne üye muhtarların Ankara Kızılcahamam’a tatile götürüldüğünü söyleyerek sert açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Bulut, Elazığlıları Dinleyecek

Ak Parti Elazığ Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Bulut, Elazığlı vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinleyecek.

Demirbağ'dan 'Konuşmam Çarpıtıldı' Açıklaması

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, “20 Kasım Cumartesi günü AK Parti Elazığ İl Başkanlığımızda halk günü vesilesiyle hemşehrilerimizle buluştuğumuz toplantıda yerel basına verdiğim açıklamalarım bir takım muhalif medyada mecrasından çıkartılıp, çarpıtılarak gündeme getirilmiştir” dedi.

Halkın, Vekil Ayrımcılığı

AK Parti İl Teşkilatının, vatandaşın sorunlarının bizzat kendilerinden dinlemesi amacıyla başlattığı ve her hafta bir milletvekilinin katıldığı Halkla Buluşma Toplantıları devam ediyor.

Pertek ve Muhalefet

CHP Elazığ Milletvekili Erol, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı'nın bütçe görüşmelerine katıldı. Vekil Erol konuşmasında 26. dönem Tunceli milletvekilliği döneminde Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Tunceli'de gerçekten çok ciddiye alınacak işler yaptığını dile getirerek teşekkür etti.

Başkan Yıldırım Twitter Sohbet Odasına Konuk Oldu

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Gazeteci Sinan Akyüz’ün moderatörlüğünde sosyal medya platformu Twitter üzerinden canlı yayınlanan “Gündeme Dair” programının konuğu oldu.