Erulaş, resmen adaylığını açıkladı

İş insanı Hamit Erulaş, ofisinde düzenlediği basın toplantısıyla adaylığını resmen açıkladı

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Haber: Seren Taş
Elazığlı iş insanı Hamit Erulaş, Rüstempaşa mahallesinde bulunan ofisinde düzenlediği basın toplantısıyla yapılacak ilk seçimlerde aday olacağını resmen açıkladı. Ofisinde düzenlediği basın toplantısıyla aday olacağını kamuoyuna duyuran Erulaş, “Elazığlılar bana inansın, güvensin” dedi.
Bağımsız aday olmasının artık kaçınılmaz olduğuna dikkat çeken Hamit Erulaş, “Bunu yıllardır görüyoruz. Yaptığımız istişarelerde artık bağımsız aday olmam kaçınılmaz oldu. Bu kararı daha önce sosyal medyada açıklamıştım. O günden bugüne aldığım olumlu tepkiler, insanların tepkileri ve desteklemeleri benim çıktığım bu yolda Elazığ halkının bana inanıp, güveneceğini gösterdi. Rabbim yardımcım olsun. Elazığ’ın mevcut siyasilerinin genel görünümüne baktığım zaman kesinlikle bağırarak konuşacağım. Çünkü normal konuşarak anlaşamadık. Elazığ’ın sorunlarını Ankara’da mecliste dile getirmek için elimden gelen tüm çabayı sarf edeceğim. Elazığ’ı temsil edeceğim. Elazığlılar bana inansın güvensin oylarınıza talibim” dedi.

“MECLİS KÜRSÜSÜ’NDEN ELAZIĞ’IN SORUNLARINI HAYKIRACAĞIM”
Kapı kapı gezip oy isteyeceklerini kaydeden Erulaş, “Bu sene erken seçim olur düşüncesi bende vardı. Tek başımayım ve çok güçlü bağlarım var. Eş dost kalabalığız. Biz bu günden itibaren kapı kapı gezmeye başlayacağız. Önce kendi mahallemden başlayacağım ve 40 mahalleyi de gezerek tüm mahalle muhtarlarımı ziyaret ederek, bu işe gönül vererek, kafa yorarak eşim dostum ve ailemle bu yola çıktım. İnanıyorum ki bu süreçte Elazığ basını da bizim yanımızda olacaktır. Ben iyisi olacağına inanıyorum. Meclis kürsüsünden Elazığ’ın sorunlarını haykırmak için bağımsız aday olarak adaylığımı bugün ilan ediyorum. Çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN