Erhun Karakuş, Usulsüz Yıkım İddiası ile İlgili Suç Duyurusunda Bulundu

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhun Karakuş 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen deprem sonrasında şehir genelinde ağır hasarlı binaların usulsüz bir şekilde yıkıldığını iddia ederek yıkım işlerine Elâzığ'daki firmaların dahil edilmediğini ileri sürmüş ve suç duyurusunda bulunacağını açıklamıştı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Erhun Karakuş, Usulsüz Yıkım İddiası ile İlgili Suç Duyurusunda Bulundu
Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Erhun Karakuş 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen deprem sonrasında şehir genelinde ağır hasarlı binaların usulsüz bir şekilde yıkıldığını iddia ederek yıkım işlerine Elâzığ’daki firmaların dahil edilmediğini ileri sürmüş ve suç duyurusunda bulunacağını açıklamıştı.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Karakuş Sabah saatlerinde Cumhuriyet savcılığına gelerek suç duyurusunda bulundu.

Karakuş yaptığı açıklamada, “Elazığ’da 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen deprem akabinde ağır hasarlı olan, özellikle kamu binaları üzerinden yapılan yıkım işlemine yönelik son zamanlarda kamuoyunun da gündeminde yer alan konu ile Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmuştur. Biz bu konularla ilgili olarak gerekli idari makamlardan gerekli karşılığı alamadığımız için toplumun vicdanı olan adliyeye başvurduk” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN