Eren'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Eren mesajında;  “Günümüzün en dinamik mesleklerinden birini icra eden gazetecilerimiz; toplumun bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi ve doğru haber alma ihtiyacının karşılanması gibi çok önemli bir görevi yerine getirmekte ve ciddi bir sorumluluğu üstlenmektedir. Günümüzde anında iletişimin hayati önem taşıması nedeniyle aydınlatıcı ve yol gösterici işleviyle gazetecilerimizin görevlerinin önemi daha da artmıştır. 
Bununla birlikte ülkemizin, bölgemizin ve ilimizin; sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi için yürütülmekte olan çalışmalar ile projelerin paylaşılmasında ve kamuoyu tarafından sahiplenilmesinde gazeteci dostlarımız önemli katkılar sunmaktalar.
Basın düşünce, anlatım ve haber alma özgürlüğünün, demokrasinin temel taşlarından ve vazgeçilmez unsurlarındandır. ilkeli gazetecilikle toplumda barış, huzur ve güven ortamının güçlenmesine de büyük katkılar sunulmaktadır.
Doğru haber verme, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı çerçevede görevlerini ifa eden basınımız, toplum nezdinde büyük saygınlığa haizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin ve şehrimizin kalkınmasına ve güçlenmesine katkı sağlayan, beklentilerin gündeme taşınması ve çözüme kavuşturulması noktasında bizlere yardımcı olan başta Şehrimizde ki gazeteci Ağabeylerimiz, kardeşlerimiz olmak üzere, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü tebrik eder, mesailerinde kolaylıklar, görevlerinde üstün başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN