ELEP Başkanı Saraç'tan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Ahmet Saraç, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
ELEP Başkanı Saraç'tan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
Elazığ Ekonomi Platformu Dönem Başkanı Ahmet Saraç, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Başkan Saraç Mesajında: "30 Ağustos, Milletimizin Kurtuluş Savaşını büyük bir zaferle nihayetlendirdiği tarih olması ile coşku ile kutladığımız önemli bir Milli Bayramımızdır.

I. Dünya Savaşı ve devamında Anadolu'nun İngiliz, Fransız, İtalyan ve Yunan işgaline uğraması, Gazi Mustafa Kemal'in 19 Mayısta Samsun'a çıkarak, Milletimizle el ele başlattığı Milli mücadele ve 30 Ağustos Başkomutanlık meydan muharebesi zaferi ile taçlanan Kurtuluş Savaşımız, sadece Milletimizin kurtuluşuna vesile olmamış, dünya üzerindeki tüm mazlum milletlerin sömürgeci ve işgalci Batı emperyalizmine karşı örnek aldığı büyük bir direniş ve zafer olmuştur. 

Türk milleti 30 Ağustos zaferi ile insanca yaşamanın ancak bağımsız ve egemen bir devlet olmakla gerçekleşebileceğinin en güzel örneğini vermiş ve bu uğurda her türlü fedakarlığa katlanmaya her zaman hazır olduğunu bir kez daha göstermiştir. 

Bu duygu ve düşüncelerle, Elazığ Ekonomi Platformu olarak, bu büyük zaferin yıl dönümünde, Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını hiç düşünmeden feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun" ifadelerine yer verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN