Elazığspor Gönüllüleri'nden MH Fırat Üniversitesi'ne moral

Elazığspor Gönülleri Derneği Başkanı Erhan Eren Kurnaz ile yönetim kurulu üyeleri, Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz MH Fırat Üniversitesi ile barbekü partisinde buluştu

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Haber: Hüseyin Kabukçu
Bölgesel Amatör Lig’deki tek temsilcimiz MH Fırat Üniversitesi, Elazığspor Gönülleri Derneği Başkanı Erhan Eren Kurnaz ve yönetim kurulu üyelerinin takım onuruna düzenlediği barbekü partisinde buluştu. Elazığ Belediyespor Tesisleri’nde düzenlenen organizasyona Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, kulüp başkanı Prof. Dr. Eyyüp Yıldırım, Elazığspor Gönülleri Derneği Başkanı E. Eren Kurnaz ile yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet ve sporcular katıldı. Yemek organizasyonu sonrası Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Elazığspor Gönülleri Derneği Başkanı E. Eren Kurnaz ve kulüp başkanı Prof. Dr. Eyyüp Yıldırım açıklamalarda bulundu.

GÖKTAŞ: “TAKIM BÜTÜN ŞEHRİ TEMSİL EDECEK”
Yaşanan pandemi süreci nedeniyle takımın maddi anlamda ciddi sıkıntılar yaşadığını belirten Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, “Elazığlı hemşerilerimiz sağolsunlar takımımıza destek oldular. Kendilerine teşekkür ediyorum. Hemşerilerimizin duaları takımımızla olacak. Takım sadece üniversitemizi değil, bütün şehri temsil ediyor. Maçlar sıkıştırıldı. Gençler uzun süredir bir arada maçlara hazırlandı. Emeklerinin boşa gitmemesi için şehrimizden destek bekliyoruz. Spor üniversitenin tanıtılması için büyük bir fırsattır. Futbol takımımız sadece bizi değil, bütün şehri temsil edecek. Çarşamba günü ilk maçımızı oynayacağız İnşallah iyi bir başlangıç yaparsak devamı gelecektir” dedi.

KURNAZ: “ÜÇ TAKIMIMIZIN YANINDAYIZ"
Elazığspor gibi Elazığ sporunun yanında olduklarını göstermek amacıyla MH Fırat Üniversitesi’ni ziyaret ettiklerini dile getiren Elazığspor Gönüllüleri Derneği Başkanı Erhan Eren Kurnaz, “Eyyüp hocamızın bizim eski takım arkadaşımız. Gördüğümüz ortam çok mutlu etti bizi. Takımın bu atılımları gelecek adına bizleri ümitlendiriyor. Üç takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Her zaman destek olacağız. Fırat Üniversitesi’nde rektörümüz Feyzi Bingöl dönemindeki çıtayı görüyoruz. Şimdiden bu yapının oluşması, şehirden destek görmesi bizleri sevindiriyor” şeklinde konuştu.

YILDIRIM: “HEDEFİMİZ BÜYÜK”
MH Fırat Üniversitesi Kulüp Başkanı Prof. Dr. Eyyüp Yıldırım ise, “Sezona iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz. Biz kulüp olarak Elazığ’a hizmet etmek ve 3. Lig’e taşımak noktasında elimizden gelen tüm gayreti sarf ediyoruz. Elazığ halkı da sağolsun yanımızda. Sayın rektörümüz de sürekli yanımızda. Sayın belediye başkanımız burada kamp yapmamız noktasında bize destek oldu. Hedefimiz büyük. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN