Elazığspor'dan 'aile' vurgusu!

Sancaktepe FK maçı sonrası taraftarların cep telefonu kameralarına yansıyan görüntülerin akabinde takım kaptanı Yiğitcan Erdoğan, genç golcü Yusuf Ensar Poyrazlı ve Kulüp Başkanı Serkan Çayır basın toplantısı düzenledi

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığspor'dan 'aile' vurgusu!
Sancaktepe FK maçı sonrası taraftarların cep telefonu kameralarına yansıyan görüntülerin akabinde takım kaptanı Yiğitcan Erdoğan, genç golcü Yusuf Ensar Poyrazlı ve Kulüp Başkanı Serkan Çayır basın toplantısı düzenledi

Haber: Hüseyin Kabukçu
Sancaktepe FK ile deplasmanda oynanan ve 3-3’lük beraberlikle sona eren maçın sonunda taraftarların cep telefonu kameralarına yansıyan görüntüler hakkında kulüp bir basın toplantısı düzenledi. Kaptan Yiğitcan Erdoğan, genç golcü Yusuf Ensar Poyrazlı ve Kulüp Başkanı Serkan Çayır, düzenledikleri basın toplantısıyla olaya açıklık getirerek, kenetlenme çağrısında bulundu.

YİĞİTCAN: “ENSAR BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ”
Durumun gündemi gereğinden fazla meşgul ettiğine dikkat çeken kaptan Yiğitcan Erdoğan, “Ensar bizim için çok değerli, kıymetli onu hakikaten çok farklı bir yerde tutuyoruz. Ensar’ın iyiliği için kendimde kulağını çekme hissi gördüm. Görüntü nedir ne değildir izlemedim açıkçası. Önemli olan Elazığspor’un armasını yaşatmak. Ensar gibi yukarıda daha yaşları 20’yi geçmemiş kardeşlerim var. Hepsi sorumluluğunun farkında olan çocuklar ama zaman zaman gençliğin verdiği heyecanla yanlış yapabiliyorlar. Çok uzatacak bir şey yok. Burada üzdüğümüz Ensar’ın ailesi olmuştur. Ben nasıl burada Ensar’ın iyiliği için kulağını çekiyorsam onlar da gelip benim kulağımı çekebilirler. Bizim hücum hattı güçlü. Rakip tribünlerde hep Ensar’ın üstüne oynadı. Hakemde bunun farkındaydı. Her insanın bir dayanma sınırı var. Ensar’ı da çok suçlayacağımız bir pozisyon yok” dedi.

ENSAR: “YİĞİT ABİ ONU YAPMASA 4-5 MAÇ CEZA ALACAKTIM”
Ortada uzatılacak bir mesele olmadığına dikkat çeken genç golcü Yusuf Ensar Poyrazlı ise, “Yiğit abi benim iyiliğimi düşündüğü için böyle bir şey yaşandı. Yiğit abi belki onu yapmasa kırmızı kart görecektim, 4-5 maç ceza alacaktım. Ben hırsıma yenik düştüm, tribünlerle gerilim yaşadım. Sonuçta genç futbolcuyum. Ben her maç elimden geleni yapıyorum. Son dakika golü bulunca öyle bir hareket yaptım tribüne yapmamam gerekirdi. Ben dersimi aldım. Bir daha da böyle bir olay yaşanmaz inşallah. Biz soyunma odasında bu olayı kapatmıştık aslında. Önümüzde Kahta 02 Spor maçı var. Direkt rakibimiz ve yenmek zorundayız. Bu olay kapansın istiyoruz” şeklinde konuştu.

ÇAYIR: “BİZ KENETLENMİŞ BİR AİLEYİZ”
Maçın son dakikasına kadar Ensar’ın hakaretlere maruz kaldığını ifade eden kulüp başkanı Serkan Çayır ise, “Bizi üzen olayın çok büyütülmesi oldu. Her takımda olacak durumlar bunlar. Yiğitcan bir ağabey olarak Ensar’ı korudu. 8 maçta 8 puan almışız. Önümüzde bir Kahta 02 Spor maçı var. Ensar akşama kadar Yiğitcan’ın odasında Yiğitcan Ensar’ın odasında. Biz kenetlenmiş bir aileyiz. En büyük sorumluluk taraftarımıza düşüyor. Gelsinler tribüne takımımızı desteklesinler” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • altan | 20 Ekim 2021 19:11

    defol yiğitcan elazığ çocuğuna kimse el uzatamaz.

BUNLARA DA BAKIN