Elazığlı Sanatçının Yeni Klibi, Büyük İlgi Gördü

Son zamanlarda şarkıları ile herkesin dilinde olan genç müzisyenler Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş 'Nabız' şarkılarını dinleyicileri ile buluşturdular. Yorumladığı şarkılar ile gündemde olan Elazığlı sanatçı Burak Bulut düet yaptığı arkadaşı ile 23 Temmuz'da çıkardıkları 'Nabız' adlı şarkı 24 saat dolmadan 3,5 milyon izlenmeyi geçti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO

Elazığlı sanatçı Burak Bulut sosyal medyasında duyurduğu Nabız şarkısını 23 Temmuz’da dinleyicileri ile buluşturdu. Sanatçı Burak Bulut’un Kurtuluş Kuş ile yaptığı düet 23 Temmuz’da dinleyicileriyle buluşmasının üzerinden 24 saat geçmeden 3,5 milyonu geçti. Sevmedim deme, Leyla Mecnun ve Nabız adlı parçaları ile tanınan genç ve başarılı sanatçı Burak Bulut Elazığlı olduğu için “Nabız” adlı parçayı 23 Temmuz’da dinleyicileri ile buluşturacağının müjdesini sosyal medyasından duyurmuştu.

Şarkı dinleyicileri ile buluştuktan sonra 24 saat dolmadan 3,5 milyonu geçti.

Ulusal sanatçı Mustafa Ceceli ile de düet yapan genç ve başarılı müzisyenler Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş, başta Elazığ olmak üzere her kesim tarafından yoğun ilgiyle dinleniyor.

Sevmedim Deme parçaları 91 milyon, Mustafa Ceceli ile düet yaptıkları “Leyla Mecnun” şarkısı ise 19 milyon dinlenerek büyük beğeni topladı. Şarkıları ile herkesin dilinde olan genç müzisyenler Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş, ulusal sanatçılar tarafından da desteklenerek sosyal medya da paylaşıyor.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN