Elazığlı Hemşehrimizden İstanbul'a Önemli Yatırım

Neslim Güngen Güzellik Merkezi, başarılı yatırımcı Sevil Kuşcubaşı'nın kuruculuğunda İstanbul Gaziosmanpaşa'da açıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığlı Hemşehrimizden İstanbul'a Önemli Yatırım
Neslim Güngen Güzellik Merkezi, başarılı yatırımcı Sevil Kuşcubaşı’nın kuruculuğunda İstanbul Gaziosmanpaşa’da açıldı.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Estetik ve güzellik, cilt bakımı, protez tırnak işlemleri, beslenme danışmanlığı ve kalıcı makyaj hizmetleriyle; selülitten, çatlak onarımına ve bölgesel incelmeye kadar müşterisine tam anlamıyla tepeden tırnağa bakım hizmeti sunan Neslim Güngen Güzellik Merkezi, 23 Eylül 2021 Perşembe günü Gaziosmanpaşa’da görkemli bir açılış ile hizmete girdi. 

Konu ile ilgili yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:“ Gaziosmanpaşa şubemizin kurucusu Sevil Kuşcubaşı, cerrahi müdahale olmadan güzelliği desteklemenin ve ön plana çıkarılmasının yöntemini araştırmış, yolu alanında uzman Neslim Güngen ile kesişmiştir. "Her kadın güzeldir fakat sihirli dokunuşlarla ışıldamasını sağlamak bizim işimizdir." sloganıyla güzelliğine önem veren müşterileriyle buluşuyor.Türkiye genelinde, 17 farklı şehirde, 35 şubesi bulunan Neslim Güngen Güzellik Merkezi, 36. şubesini en yeni ve en modern cihazları, alanında uzman, deneyimli ve güleryüzlü kadrosuyla bu kez de Gaziosmanpaşa’da açtı.

Başta İstanbul’un en seçkin noktaları olmak üzere, Ankara’dan, İzmir’e, Adana’dan Rize’ye, Türkiye’nin dört bir yanında faaliyetlerini sürdüren Neslim Güngen Güzellik Merkezi, Gaziosmanpaşa şubesiyle güzelliğine önem veren hanımlara ve dış görünümüne önem veren beylere hizmet vermeye hazırlanıyor.

Bir marka olan ismi ve müşterileri tarafından, kanıtlanmıs hizmet kalitesiyle Florya merkez şubesi başta olmak üzere; Bağdat Caddesi, Nişantaşı ve Levent gibi İstanbul’un en seçkin noktalarında müşterileriyle buluşan Neslim Güngen Güzellik Merkezi, Gaziosmanpaşa’da alanında uzman, güçlü takım arkadaşlarını yanına alarak hayat vermeye başladı. Yoğun ilgi ve istek doğrultusunda büyüyen ailemiz, deneyimli ve uzman kadrosu ile sizlere güvenilir ve konforlu hizmeti sunmaya devam ediyor.”denildi.  

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN