Elazığ Yolspor'un hedefi şampiyonluk

Teknik Sorumlu Bahattin Ergüven'le yollarını ayıran Bölgesel Amatör Lig ekiplerimizden Elazığ Yolspor, Teknik Sorumlu Önder Çınar'la anlaşmaya vardı

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Haber: Hüseyin Kabukçu
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3. Grup’ta mücadele eden Elazığ Yolspor’da, Teknik Sorumlu Bahattin Ergüven’le yolların ayrılması sonrası görüşülen Teknik Sorumlu Önder Çınar’la anlaşma sağlandı. Yolspor Tesisleri’nde düzenlenen imza töreniyle kendisini sezon sonuna kadar Elazığ Yolsporlu yapan sözleşmeyi imzalayan Önder Çınar, “Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Burası daha önce çalıştığım ve bildiğim bir kulüp. Her zaman altyapıya önem veren bir kulüp. Bahattin Ergüven hocamıza da teşekkür ediyorum verdiği emeklerden dolayı. Başarılı olmak için elimizden geleni yapacağız. Hedefimiz şampiyonluk. Elimizden geleni yapacağız. İyi ve güçlü bir gruptayız. Haftasonu oynayacağımız Dersimspor maçını kayıpsız atlatırsak, devre arasında daha da iyi olacağız. Ara bize ilaç gibi gelecektir” dedi.
Yolspor Futbol Şube Sorumlusu Bahaddin Erbasan ise, “Yönetim olarak aldığımız karar gereği 6 sezondur bizimle olan Bahattin Ergüven hocamızla yollarımızı ayırdık. Kendisine verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Yaptığımız araştırmalar sonucu Önder hocamızla anlaştık. Sezon sonuna kadar anlaşmamız ama devam etmeyi de düşünüyoruz. Şehrimiz futboluna hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN