Elazığ TDİ OSB 855 Bin m2 araziyi Milli Emlak Müdürlüğü'nden devraldı

Elazığ Tarıma Dayalı İhtisas (Besi) Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, 855 Bin m2 araziyi Milli Emlak Müdürlüğü'nden devraldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ Belediye Başkanı ve Elazığ TDİ OSB Başkan Vekili Şahin Şerifoğulları, Tapu Müdürü Gazi Osman Tosun, Milli Emlak Müdür Yrd. Hakan Özbay, Tapu Birim Sorumlusu Hülya Nalbant ve Elazığ Tarıma Dayalı İhtisas (Besi) Organize Sanayi Bölge Müdürü Alper Kılbitmez, ile bir araya gelerek, projenin kurulacağı 855 Bin m2 arazinin Elazığ Tarıma Dayalı İhtisas (Besi) OSB’ye devrini gerçekleştirdiler.

Elazığ TDİ (BESİ) OSB Bölge Müdürü Alper Kılbitmez, projenin uygulanacağı arazinin devir işlemlerinin neticelenmesinden ötürü memnuniyetini dile getirirken bu kazanımda emekleri geçen başta Vali Erkaya Yırık’a, Milletvekillerine, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’a, Elazığ Ticaret Borsası Başkanı M.Ali Dumandağ’a, Yönetim Kurulu Üyelerine, Müteşebbis Heyetine ve pandemi kısıtlamalarına rağmen mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan ilgili tüm kamu kurumlarına şükranlarını sunduğunu belirtti.

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN