Elazığ tarihinde bir ilk!

Su Topu Milli Takım kampına Elazığ'dan 3 sporcu ve 1 antrenör davet edildi

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü Su Topu sporcuları, Milli Takım kampına davet edildi. Elazığ tarihinde ilk olma özelliği taşıyan milli davetle, Elazığ su topu branşında ilk kez milli takıma sporcu göndermiş olacak.  Milli Takım kampına davet edilen Su Topu sporcuları 26-30 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan U15 Su Topu Milli Takım Aday Kampına katılacak. Antrenör Bekir Sadak idaresinde sporcularımız Azra Demir, Berrak Yağmur Öksüz ve Ecem Zorlu organizasyona davet aldı.

SADAK: “SPORCULARIMLA GURUR DUYUYORUM”
Antrenör Bekir Sadak yaptığı açıklamada; “Sporcularımla gurur duyuyorum, olabildiğince Milli Sporcu yetiştirerek, Milli Takım kamplarında yer almalarını istiyorum. Elimizden gelen gayreti gösteriyoruz, bu bağlamda bütün gayretiyle destek veren İl Müdürümüz Abdulsamet Eren’e çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

EREN: “HOCAMIZI ve KIZLARIMIZI KUTLUYORUM”
Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ise yaptığı açıklamada; “Öncelikle Bekir Hocamı emek ve gayretlerinden dolayı kutluyorum. Tesislerimizde yetişmiş belirli bi düzeye erişmiş sporcularımızın Milli Takım davet almaları, seçilmeleri bizleri fazlasıyla gururlandırıyor. Su Topu sporcularımızda emeklerinin karşılığını alarak davet aldılar, temennim Milli Takımda daha çok sporcumuz görmek. Bir kez daha Ecem, Yağmur ve Azra kızlarımızı yürekten kutluyorum, Yolları açık olsun inşallah. Maddi ve manevi bütün imkanlarımızla tesislerimizle gayretimiz daha rantabl bir ortamda çalışmalarını sürdürmeleri ve emeklerinin karşılığını almalarıdır” dedi. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN