Elazığ Kahramanlarla Doludur, Bunlardan Bir Tanesi De Fethi Sekin'dir

Başak MERAL GÜNDÜZ/Kahraman şehidimiz Polis Memurumuz Fethi SEKİN şehadetinin 5. yıldönümünde dualarla anıldı.Elazığ Belediyesi tarafından Baskil ilçesi Doğancık köyünde inşa edilen Şehit Fethi Sekin Külliyesi'nin açılışı da yapıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Hakimiyet Haber - Kağan İnal

Açılışa, Vali Dr. Ömer Toraman, Vali Yardımcısı Abdulkerem Abbasoğlu, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Yıldız,15 Temmuz Milli İrade Ocakları Elazığ İl Başkanı Tekin Tomaç,Başkan Vekili Saliha Bektaş,15 Temmuz Milli İrade Ocakları Genel Başkanı Bilal Uludağ,üyeler,polis,askeri personel, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Vekili Saliha Bektaş yaptığı açıklamada “Toplam 2500 metrekare alanda inşa edilen ve 800 metrekare kapalı alana sahip Külliyemizde kütüphane,konferans salonu,sergi salonu ve çeşitli kursların düzenleneceği atölyeler ve mescitler yer alıyor. Külliyeyi tamamlayarak açılışa hazır hale getiren Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na ve emeği geçen tüm personele teşekkür ediyorum. Şehidimize’de  Allah'tan rahmet diliyorum”dedi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN