Elazığ İl Özel İdare başkanını seçti

Tek listeyle gidilen Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu'nda başkanlığa Av. Ahmet Doğuş Cantürk seçildi

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et


Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü’nde yapılan Olağanüstü Genel Kurul toplantısında Av. Ahmet Doğuş Cantürk, kulüp başkanlığına seçildi. Olağanüstü Genel Kurul toplantısı Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla Elazığ İl Özel İdaresi Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. 
Genel Kurul toplantısında konuşan Eski Başkan Mustafa Alpay: “Bugüne kadar elimizden geleni yapmanın gayreti içerisinde olduk. Çok sıkıntılı bir süreçte devraldığımız kulübümüze Avrupa Kupası’nda çeyrek final oynattık. Artan iş yoğunluğu sebebiyle çok fazla efor sarf ettik ve biraz yorulduk. Görevi genel kurulda değerli dostum Ahmet Doğuş Cantürk’e devrediyorum. Onun da kulüp için elinden geleni yapacağına inanıyorum. Bizim gayemiz bir makama baş olmak değil, Elazığ için hizmet duvarına bir taş koymaktır “dedi.
Yeni Başkan Av. Ahmet Doğuş Cantürk ise: “Mustafa Alpay, başkanlığında çok önemli bir sezonu geride bıraktık. Önümüzdeki dönemde de şehrin tüm dinamikleri ile Elazığ’ı en iyi şekilde temsil etmeye gayret edeceğiz. Geçtiğimiz dönem büyük emekler sarf eden Başkan Mustafa Alpay’a çok teşekkür ediyorum. Kendisi tam bir Elazığ sevdalısıdır. Takım için elinden gelen her şeyi yaptı. Beni kırmayıp yönetimde yer aldığı için ayrıca mutluluğumu ifade etmek istiyorum. Bu bir bayrak yarışı.  Hep birlikte daha çok çalışarak Elazığ’ımızı daha iyi yerlere taşıyacağız. Bizlerden desteklerini esirgemeyen Sayın Valimize teşekkür ederim” diye konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN