Elazığ'da 290 Öğrenciye SİBERAY Farkındalık Eğitimi Verildi

Elazığ'da İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla mücadele ekipleri tarafından 290 öğrenciye SİBERAY farkındalık eğitimi verildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Elazığ’da İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla mücadele ekipleri tarafından 290 öğrenciye SİBERAY farkındalık eğitimi verildi.

Elazığ’da İl Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Ahmet Kabaklı Anadolu Lisesinde 110, Metin Koloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesinde 180 olmak üzere toplamda 290 öğrenciye siber suçları gerçekleşmeden engelleyebilmek, vatandaşların uğrayabilecekleri maddi ve manevi zararları en aza indirgemek amacıyla SİBERAY farkındalık eğitimi verildi. Eğitimde öğrencilere, güvenli ve bilinçli internet kullanımı, siber suç ve siber zorbalık, siber güvenlik ve teknoloji bağımlılığı konuları anlatıldı. Eğitimin sonunda öğrencilere bilinçlenmeleri için broşür dağıtıldı.

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Eskiden orası büyük Elazığ oteliydi | 14 Ocak 2022 22:32

    Sen bilmezsin ama büyükler bilir Orası eskiden Büyük Elazığ oteliydi sonrasinda dersane oldu zaten bina ömrünü tamamlamis yeniden kentsel dönüşüm le bina yeniden yapılmalı. Sen ise diyorsunki milyonlar harcayıp bu tadilat yapalım sonrada yıkalım bu mantıkla mi iktidara talip siniz. Bir Elazığlı olarak Elazığ merkez mahalleri yeniden inşa edilmeli ve öğretmen evi yerinde yapılmalıdır

BUNLARA DA BAKIN