Elazığ Belediyesi 4 Arsayı Satışa Çıkardı

Elazığ Belediyesi EBUAŞ A.Ş.'ye ait Rızaiye Mahallesi'nde bulunan 4 adet taşınmaz arsayı satışa çıkardı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Elazığ Belediyesi, arsa satışı ihalesine çıktı. Elazığ Belediyesi'nin EBUAŞ A.Ş.’ye ait Rızaiye Yukarı Mezra’da bulunan 4 adet taşınmaz arsayı açık arttırma usulüyle satacağı öğrenildi.

İhale Kırklar Mah. Tahir Şaşmaz Cad. No:1 Kat:3 Merkez/ Elazığ adresinde 27 Mayıs tarihinde saat 10.30’da başlayacak.

Elazığ Belediyesi 4 Arsayı Satışa Çıkardı

Rızaiye Yukarı Mezra’da 2002 ada 1 parsel numaralı 3.122.00 metrekare arsa 5.775.700,00 TL muhammen bedel ile satışa çıkarıldı.

Elazığ Belediyesi 4 Arsayı Satışa Çıkardı

Rızaiye Yukarı Mezra’da 2002 ada 3 parsel numaralı 400,00 metrekare arsa 580.000,00 TL muhammen bedel ile satışa çıkarıldı.

Elazığ Belediyesi 4 Arsayı Satışa Çıkardı

Rızaiye Yukarı Mezra’da 2002 ada 4 parsel numaralı 325,00 metrekare arsa 471.250,00 TL muhammen bedel ile satışa çıkarıldı.

Elazığ Belediyesi 4 Arsayı Satışa Çıkardı

Rızaiye Yukarı Mezra’da 2002 ada 5 parsel numaralı 1.605,00 metrekare arsa 2.487.750,00 TL muhammen bedel ile satışa çıkarıldı.

İHALE ŞARTLARI

1-Mülkiyeti Şirketimiz EBUAŞ A.Ş.ye ait aşağıda mevkii, ada, parsel numarası,m2 si, muhammen bedeli, geçici teminatı, ihale tarihi ve saati yazılı arsaların satışı 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45.Maddesine göre Açık arttırma suretiyle satışı yapılacaktır.

2-Arsaların  İhalesi aşağıda belirtilen tarih ve saatlerde Kırklar Mah. Tahir Şaşmaz Cad. No:1 Kat:3 Merkez/ Elazığ  Şirket Toplantı salonunda İhale komisyonu huzurunda yapılacaktır.

3-İhale şartnamesi mesai saatleri içerisinde ücretsiz görüleceği gibi ihaleye iştirak edilmesi halinde 250,00 TL bedel karşılığında Satın Alma Servisinden temin edilecektir. Birden fazla arsanın ihalesine  katılması halinde; her bir arsa için ayrı ayrı ihale dosyası alınacaktır.  Ayrıca Teklif verecek kişiler ayrıntılı bilgi için EBUAŞ Satın Alma Servisinden veya (424) 212 30 40 (dahili 2330) nolu telefondan bilgi alabileceklerdir.

4- Geçici teminat (tahmini muhammen bedelin % 3’ ü oranında) bedeli ihale saatinden önce yatırıldığına dair makbuzu veya teminat mektubu, Devlet Tahvili, Hazine kefaletine haiz tahviller kabul edilir.

5- İhale ve satıştan doğan bütün vergi, resmi harç, tapu harçları ,alım satım giderleri, eğitime katkı payı ile ödenmesi gereken tüm giderler ihale edilene aittir.

6-İhale Komisyonu gerekçesini karar içeriğinde belirtmek sureti ile ihaleyi yapıp yapmamakta  serbesttir.

7- Teklifler ihale günü ihale saatine kadar sıra numaraları alındılar karşılığında İhale Komisyon  Başkanlığı’na verilecektir. Teklifler iadeli taahhütlü olarak da gönderilebilir. Bu takdirde dış zarfın üzerine İhale Komisyon Başkanlığı'nın adresi ve hangi işe ait olduğu, isteklinin adı soyadı veya ticari unvanı ile açık adresi yazılır. Posta ile gönderilecek tekliflerin ilanda belirtilen saate kadar komisyon başkanlığına ulaşmış olması şarttır. Postada vuku bulacak gecikmeler kabul edilemez. Komisyon başkanlığına verilen teklifler herhangi bir sebeple geri alınamaz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN