DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Belli Oldu

Görevden Alınan DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan'ın yerine atanan isim belli oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Murat Dağhan görevden alındı. Dağhan'ın görevden alınmasının ardından partinin Elazığ İl Başkanı olarak Merkez İlçe Başkanlığını yürüten Av. Mehmet Kangal atandı. 

Konuyla İlgili DEVA Partisi'nde yapılan açıklama şu şekilde: 

"10.04.2021 günkü Genel Merkez Başkanlık Kurulu’nun teklifini iletmesi üzerine 11.04.2021 akşamı saat 20:00’de toplanan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Merkez Yönetim Kurulu, görülen lüzum üzerine DEVA Partisi Elâzığ İl Başkanı Murat Dağhan’ın görevden alınmasına karar vermiştir.

DEVA Partisi Elâzığ Merkez İlçe Başkanı Mehmet Kangal, DEVA Partisi Elâzığ İl Başkanı olarak atanmıştır. DEVA Partisi Elâzığ Merkez İlçe Başkanlığı’na ise Ali Aygören getirilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Dost sözü | 12 Nisan 2021 20:21

    Dostum, sözünü dinleyecek bir tek adam dahi bulamazsin çarşıda pazarda..Değerinizi Murat Dağhan koyuyordu..şimdi üç tane cahille, 5 tane cumhuriyet düşmanı ile yol yürürüm diyorsun...Sadullah Ergin abinizden ancak kumpascilik öğrenirsiniz. Şeref haysiyeti bir tek eski Başkandan öğrenebilirdiniz..O fırsatı da kaybettiniz...Sivaslı arkadaş..yolun açık olsun..Kangalsin ama peşindekilerin hepsini zapt edebilirmisin emin değilim.. ne arkalarında dur ne de önlerinde bence..

BUNLARA DA BAKIN