Cafer Aydın, resmen Zonguldak Kömürspor'da

Geçtiğimiz sezon Elazığspor'u çalıştıran ve son ana kadar Elazığspor'u bekleyeceğini ifade eden Teknik Direktör Cafer Aydın, yaşanan süreçte herhangi bir somut adım atılmaması üzerine Zonguldak Kömürspor'la anlaştı

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Zonguldak Kömürspor’da teknik direktör konusu çözüme kavuşturuldu. Kırmızı-Lacivertli yönetim, teknik direktör adayları arasında öne çıkan Cafer Aydın’la anlaşmaya vardı. Zonguldak Şafak Gazetesi’nden Hüseyin Ekinci’nin haberine göre; “Zonguldak’a giden 50 yaşındaki teknik adam, Zonguldak Kömürspor Kulübü Derneği Başkanı Salih Demir, Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir ve Zonguldak Kömürspor Sportif AŞ Başkanı Hakan Hürfikir’le bir araya geldi. Transfere ilişkin detayların konuşulduğu görüşmede, tecrübeli teknik adamla 2021-2022 sezonuna dair el sıkışıldı.
Kırmızı-Lacivertli takımla yeni bir serüvene başlayacak Cafer Aydın, dış transfere yönelik hazırlayacağı raporu yönetime sunup yeni sezon kadrosunu oluşturacak. Aydın, bu sırada birlikte çalışacağı ekibini de belirleyecek”

SON ANA KADAR BEKLEYECEĞİM DEMİŞTİ
Elazığspor’un büyüklüğünden her konuşmasında bahseden tecrübeli çalıştırıcı, son görüşmemizde 15-20 gün daha Elazığspor’u bekleyeceğini, adım atılmaması durumunda teklifleri değerlendireceğini belirtmişti. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN