Belediye Ekiplerinden Yaprak Üfleme Makinesi İle Sonbahar Temizliği

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı  ekipler,  park ve bahçelerde sonbahar temizliğine başladı. Hazan mevsiminde yaprak dökümünün zirve yaptığı kasım ayında ekipler, 'yaprak üfleme' makinesi kullanarak hem zamandan kazanıyor hem de işleri kolaylaşıyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Belediye Ekiplerinden Yaprak Üfleme Makinesi İle Sonbahar Temizliği
Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı  ekipler,  park ve bahçelerde sonbahar temizliğine başladı. Hazan mevsiminde yaprak dökümünün zirve yaptığı kasım ayında ekipler, "yaprak üfleme" makinesi kullanarak hem zamandan kazanıyor hem de işleri kolaylaşıyor.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Elazığ’da Sonbahar doğal güzellikleri ile insanları mest ederken, temizlik ekipleri için yoğun emek ve mesai anlamına geliyor. Hazan mevsiminde yaprak dökümünün zirve yaptığı kasım ayında belediye ekipleri park ve bahçelerde temizlik yapıyor.

Elazığ Belediyesi  Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri zamandan kazanarak kısa sürede daha çok alanı temizleyebilmek için teknolojik aletler kullanıyor. Yaprak üfleme makinesi ile bir araya toplanan sonbahar yaprakları ekipler tarafından çöp kutularına konularak kaldırılıyor.

Yapılan bu işlem sayesinde ekipler, hem zamandan tasarruf yapıyor hem de daha fazla alanları temizliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN