Belde Muhtarlar Derneği Genel Kurulu Yapıldı

Elazığ'da 4 belde muhtarları tarafından kurulan Elazığ Belde Muhtarları Derneği'nin 1. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Genel Kurulda Başkan Olcay Yıldırım Oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Akçakiraz, Yurtbaşı, Mollakendi ve Yazıkonak Beldelerinin muhtarları tarafından kurulan Elazığ Belde Muhtarlar Derneği, 1. Olağan Genel Kurul toplantısını yaptı.

Belde Belediye Başkanları ile dernek üyelerinin katılımıyla gerçekleşen kongrede seçime tek listeyle gidildi. Belde Muhtarlar Derneği’nde Olcay Yıldırım başkanlığa seçildi.

Elazığ Belde Muhtarlar Derneği Başkanı Olcay Yıldırım, derneğin amacının vatandaşa daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak olduğunu söyledi. Olcay konuşmasında; “Muhtarlık Devlet ile vatandaş arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Deprem ve pandemi döneminde muhtarlarımıza düşen görev daha da artmış ve muhtarlık kurumunun ne kadar önemli olduğu bir ez daha görülmüştür. Her ne kadar merkezdeki muhtarlar ile aynı görevi ifa ettiğimiz bilinse de merkez muhtarlar ile farklı görev alanına sahip olduğumuz görünmüştür” ifadelerini kullandı.

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN