Başkan Yılmaz prim sözünü tuttu

Sezon içinde kulübe 60 Bin TL prim vereceğini açıklayan Yurtbaşı Belediye Başkanı Yasin Yılmaz, bu sözünü yerine getirdi

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Haber: Ahmet Çöteli
Sezonun bitmesine bir hafta kala Elazığspor’a destek sözü veren Yurtbaşı Belediye Başkan Yasin Yılmaz, bu kapsamda 60 bin TL prim ödemesini kulüp hesabına yatırdı.
YILMAZ: “YENİ SEZONDA TAKIMA İNANCIM TAMDIR”
Elazığspor’un ligde kalması adına büyük mücadele örneği sergilendiğinin altını çizen Başkan Yılmaz, kendilerinin de karınca kararınca destek olduklarını belirterek açıklamasında, “Şehrimizin marka değeri olan Elazığspor’un ligde kalması hepimizi gururlandırdı. Kulüp Başkanı, takım oyuncuları, teknik heyet başta olmak üzere herkes üzerine düşeni yerine getirdi. Bizler de Yurtbaşı Belediyesi olarak sezonun bitmesine bir hafta kala 60 bin TL prim sözü vermiştik. Dün itibariyle prim sözünü yerine getirerek Elazığspor hesabına ödemeyi yaptık. Yeni sezonda takımın çok daha iyi bir performans sergileyeceğine inancım tamdır. Bu duygu ve düşüncelerle Elazığspor’un üst liglere çıkması için herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmelidir” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN