Başkan Yaşlı'ya Plaket

Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, Elazığ Belediyesi ve Elazığ Modifiye Derneği'nin iş birliğiyle düzenledikleri MODİFEST'E katıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Başkan Yaşlı'ya Plaket
Alacakaya Belediye Başkanı Başaran Yaşlı, Elazığ Belediyesi ve Elazığ Modifiye Derneği’nin iş birliğiyle düzenledikleri MODİFEST’E katıldı.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Katıldığı organizasyonda plakete layık görülen Başkanımız Yaşlı, şunları kaydetti: “Elazığ Belediyesi ve Elazığ Modifiye Derneği’nin İş birliğiyle düzenlenen MODİFEST’E İlimiz Milletvekili Sayın; Metin Bulut, Belediye Başkanımız değerli ağabeyim Şahin Şerifoğulları ve İl Gençlik Kolları Başkanımız Emre Kürüm ile birlikte katıldık. Neredeyse modifiyeye olan tutkunluğumu bilmeyeniniz yoktur. Bu sebeple bu tarz organizasyonlarda gençlerimizin her daim yanında olacağız. Büyük bir kalabalıkla gerçekleştiren bu organizasyonda bizleri plakete layık gören, göreve geldiği günden itibaren şehrimizin her noktasına değer katabilmek adına çalışan kıymetli Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları başta olmak üzere, Dernek başkanımıza ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ”dedi.(

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN