Başkan Şerifoğulları İzzetpaşa Mahallesi'ni Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaşın sorun ve taleplerini dinlemek üzere İzzetpaşa Mahallesi'ni ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Başkan Şerifoğulları İzzetpaşa Mahallesi'ni Ziyaret Etti
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaşın sorun ve taleplerini dinlemek üzere İzzetpaşa Mahallesi’ni ziyaret etti.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

"Birlikte Yönetim" ilkesi çerçevesinde mahalle ziyaretlerine büyük önem veren Başkan Şerifoğulları, ilk olarak İzzetpaşa Mahallesi Muhtarlık Ofisi'ni ziyaret etti.

Daha sonra Muhtar Ali Ekber Ant ile birlikte mahalle sakinleriyle buluşan Başkan Şerifoğulları, vatandaşlarla birebir sohbet ederek onların talep ve önerilerini dinledi. Şehrin en eski yerleşim noktalarından olan İzzetpaşa Mahallesi'nin, belirlenen eksiklerinin hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması noktasında belediye müdürlüklerine talimat veren Başkan Şerifoğulları, amaçlarının her mahalleye eşit ve yerinde hizmet götürmek olduğunu kaydetti.

MUHTAR ANT’TAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın şehrin hem ticari hem de kültürel anlamda merkezi konumunda bulunan İzzetpaşa Mahallesi'ni sık sık ziyaret ettiğini belirten Muhtar Ali Ekber Ant, “Sağ olsun Başkanımız istediğimiz her an yanımızda bulunarak bizlere destek oluyor. Kendisine ilettiğimiz talepleri mutlaka değerlendiriyor. Şahsım ve mahallem adına kendisine teşekkür ediyorum.” dedi.

                                  

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • ahmet | 16 Eylül 2021 16:17

    başkan yolunu daraltacak sokak aramaya çıkmıştır .. malum 3-5 ateşleyen her yerde sokakları daraltıyor. elazığ bu gidişle 5-10 yıl sonra yaşanmaz bir hal alacak çünkü şimdi bile yetersiz olan yollar daha da daraltılıyor..ç. yazıklar olsun bu başkana güvenip seçen bize .. mücahiti bile aratır oldu.. depremden sonra yollar genişler diye beklerken daha da daraltan başkan yazık.... çok yazık

BUNLARA DA BAKIN