Başkan Adayı Duran'dan Hakimiyet'e Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkan Adayı Av. Çoşkun Çağlar Duran, Hakimiyet Gazetesini ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Başkan Adayı Duran'dan Hakimiyet'e Ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Başkan Adayı Av. Çoşkun Çağlar Duran, Hakimiyet Gazetesini ziyaret etti.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Elazığ Hakimiyet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Toprak’ı ziyaret eden Duran, “Seçildiğim takdirde örgütümle ve CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol ile birlikte hareket ederek, hem partime hem de şehrime katma değer sağlayacağım' dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ İl Merkezinde, Elazığ Milletvekili Gürsel Erol’un başkanlığında yapılan toplantıda Cumhuriyet Halk  Partisi (CHP) Elazığ İl Başkanı Yavuz Doğdu’nun önerisi ile, İl ve İlçe örgütlerinin ortak kararı ile Av. Çoşkun Çağlar Duran, il başkan adayı olarak belirlenmişti. 

Duran yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “1975  yılında Maden’de dünyaya geldim. Hukuk Fakültesini bitirdim ve Elazığ’da avukatlık mesleğini icra etmekteyim. Atadan deden gönül verdiğim Cumhuriyet Halk Partiliyiz. 25 senedir partide il sekreterliği dair çeşitli görevlerde yer aldım. İl başkanlığı adaylığım da aslında son derece hızlı gelişti. Örgütün talebi üzerine aday oldum. Benim için önemli olan zaten buydu. Örgütün adayı olmak; bizim için sıkı sıkı örgüte bağımlı olan biri için son derece önemlidir” dedi.

Av. Çoşkun Çağlar Duran sözlerine şöyle devam etti:“ Bizler de il başkanlığına adaylığımızı koyduk. Her partilinin hayali olan bir mevkidir. Biz de bu şekilde bir yola çıktık. Önümüzdeki günlerde yani ayın 25’inde olağanüstü kongremiz olacak. Dilerim kongremiz demokrasi şöleni tadında geçer. Başka adaylar da olacaktır ama ben de dahil henüz hiç kimse resmi adaylık başvurusunda bulunmadı. İl örgütümün bana güvenini boşa çıkarmayacağım. Örgütümüz ve Sayın Vekilimiz Gürsel Erol ile  birlikte partimize ve şehrimize güzellikler sunmak adına çalışmalar ortaya koyacağız. İl, ilçe, mahalle ve köylerde CHP’nin gerçek kimliğini anlatabilmek adına sahada olacağız. Bugün bizleri ağırlayan Elazığ’ın güzide basın kuruluşu olan Hakimiyet Gazetesi’ne teşekkür ediyorum.” 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN