Ayşe Yırık ve Arzu Şerifoğulları, Halk Eğitim Merkezi'ni ziyaret etti

Elazığ Valisi Erkaya Yırık'ın eşi Ayşe Yırık ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın eşi Arzu Şerifoğulları, Halk Eğitim Merkezi Olgunlar ek hizmet binasında eğitim alan kursiyerleri ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ayşe Yırık ve Arzu Şerifoğulları Halk Eğitim Müdürü Kazım ATICI eşliğinde kurs binasını ve sergilenen ürünleri inceleyerek, kursiyerleri ziyaret etti.

Ayşe Yırık, özellikle kadın istihdamının toplumsal gelişmede önemli rol oynadığını, kadınların kendilerini ne kadar geliştirirlerse gelecek nesillerimizin, kıymetli yavrularımızın da o ölçüde bilinçle yetiştirileceğinden bahsederek kursiyerlerin eserlerini inceledi.

Resim, müzik, ingilizce ve arapça dil öğrenimi, hat sanatı, çit baskıcılığı, giyim ve el sanatları atölyelerinde kendilerini geliştiren, kişisel gelişimlerini destekleyen, çeşitli mesleki dallarda yer edinebilecek zanaatları öğrenen kursiyerlerle birebir görüşen, istek ve taleplerini, kişisel sıkıntılarını içtenlikle dinleyen Ayşe YIRIK, oluşturdukları aile ortamından ve öğrenme gayretlerinden ötürü tüm kursiyerleri tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN