Arslan: 'Ulu Önder Atatürk'ü Şükranla Anıyoruz…'

Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan 'Onun bize çizdiği aydınlık yol, her daim rehberimiz olacak ve eserlerine tüm halkımız sahip çıkacaktır…' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Arslan: 'Ulu Önder Atatürk'ü Şükranla Anıyoruz…'
Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan “Onun bize çizdiği aydınlık yol, her daim rehberimiz olacak ve eserlerine tüm halkımız sahip çıkacaktır…” dedi.
Elazığ Hakimiyet Haber - Seren TAŞ

Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 83. yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Başkan Arslan, “Onun bize çizdiği aydınlık yol, her daim rehberimiz olacak ve eserlerine tüm halkımız sahip çıkacağız.

Tarihte eşi görülmeyen bir kararlılık ve azimle, ülkemizin istiklal ve bağımsızlık mücadelesinin önderi olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, hepimizin kalbinde büyük bir şükran ve minnetle yaşamaktadır.

O'nun ülkemiz için çizdiği uygarlık yolu ve Cumhuriyet gibi büyük ve anlamlı emaneti her zaman yaşayacaktır.

Biz ve bizden sonraki nesiller, Büyük Önder'in ülkemiz için koyduğu hedeflerden hiçbir zaman kopmayacak ve O'nun aziz hatırasına layık olacaktır.

Elazığ iş dünyamız adına, bu duygu ve düşüncelerle Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ölüm yıldönümünde bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhu şad, mekanı cennet olsun…"

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN