Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ'dan Hakimiyet'e Ziyaret

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Hakimiyet Gazetesi'ni ziyaret ederek İmtiyaz Sahibimiz Ahmet Toprak ile gündeme ilişkin istişarelerde bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Hakimiyet Haber - Tuba TURHAN

Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’da ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda gazetemize de bir ziyarette bulunan Demirbağ, gündeme ilişkin açıklamalarda da bulundu.
Ekonomideki son gelişmeleri yorumlayan Ak Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, yeni ekonomi modeli ile Türkiye’nin çok kısa bir zamanda daha güzel günlere kavuşacağını belirterek şunları söyledi: “Dolar bir anda 9 liralardan 18 liraya kadar çıktı. Bunu çoğu uzman spekülatörlerin pompalaması olarak yorumladı. Zaten Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamalarıyla birlikte kurdaki düşüşü gördük. Ziyaretlerimiz kapsamında vatandaşlarımızın bu konuda oldukça memnun olduğunu görüyoruz. Yeni ekonomi modeli ile yakın zamanda daha güzel günler görmüş olacağız. Şu anda kurdaki düşüş fiyatlara çok yansımadı ama bu konuda denetimler de başlamış durumda. Fiyatlar kısa zaman içerisinde normale dönecek.”

“CUMHURBAŞKANIMIZA GÜVEN TAM”
Ak Parti Milletvekillerinin, belediye başkanlarının, meclis üyelerinin ya da partide görev yapan her partilinin sergileyeceği olumsuz tavrın Ak Parti’ye zarar verdiğini belirten Demirbağ: “Ak Parti’nin oyu düşüyor diyorlar. Bazen bir sokak röportajında bakıyorsun adam ben önceden Ak Parti’ye oy veriyordum, yandım bittim artık vermeyeceğim diyor. Bunlar tamamen spekülatörlerin işi. Ak Parti’nin oyu düşüyor da kimin oyu yükseliyor? Yüzde 25 oy alan bir CHP var. Bakıyorsun oy oranı yüzde 0.3 artmış. Peki Ak Parti’nin oyu düşüyorsa kimin oyu yükseliyor o zaman diye sormak lazım. Şunu kabul edelim Ak Parti Milletvekilleri olsun, belediye başkanları ya da meclis üyesi fark etmez sergilenecek olumsuz bir tavır tabi ki partimize yansıyor ama Sayın Cumhurbaşkanımızın adı geçtiği zaman olay bitiyor, ona güven tam.”
 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • RAMAZAN | 29 Aralık 2021 16:52

    Yemek tarifimi verecek yazık

BUNLARA DA BAKIN