Ağar ve Yıldırım'dan MÜSİAD Başkanı Gürkan'a Ziyaret

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan'ı ziyaret etti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Ağar ve Yıldırım'dan MÜSİAD Başkanı Gürkan'a Ziyaret
AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan’ı ziyaret etti.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

MÜSİAD yönetimi ile bir araya gelen Ağar ve Yıldırım’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür eden Başkan Gürkan, “AK Parti'nin çok kıymetli milletvekili Zülfü Tolga Ağar’ı, değerli AK Parti İl Başkanımız Şerafettin Yıldırım’ı ve beraberlerindeki heyeti MÜSİAD'da ağırlamaktan mutluluk duyduk. Tabi bizler MÜSİAD olarak şehrimizin ekonomik ve ticari anlamda gelişmesine katkı sağlama adına çalışmalar yürütüyoruz. Her ne kadar siyasetle bağlantımız olmasa da şehrimize değer katabilmek için ortak akılla hareket etme gayretindeyiz. Bu sebeple herkesle istişare ederek, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Amacımız şehrimizi her alanda büyütmek. Bu duygularla ziyaretlerinden ötürü değerli vekilimize, il başkanımıza ve beraberlerindeki heyete MÜSİAD adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN