Abdullahpaşa 4. Etaptaki İş Yerlerinde Talepler Alınmaya Başladı 

Abdullahpaşa Mahallesi 4. Etapta bulunan ticarethaneler için talepler alınmaya başladı. Abdullahpaşa Mahallesi'nden hak sahibi olanların başvurularını, mahallede bulunan Çevre ve Şehirciliği'nin İrtibat Ofisine yapacaklar.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Abdullahpaşa 4. Etaptaki İş Yerlerinde Talepler Alınmaya Başladı 
Abdullahpaşa Mahallesi 4. Etapta bulunan ticarethaneler için talepler alınmaya başladı. Abdullahpaşa Mahallesi’nden hak sahibi olanların başvurularını, mahallede bulunan Çevre ve Şehirciliği’nin İrtibat Ofisine yapacaklar.
Elazığ Hakimiyet Haber - Kağan İnal

24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen depremde en büyük hasarı alan mahallelerden biri de Abdullahpaşa Mahallesi oldu.. Mahallede depremin ardından başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları devam ederken, yapımı tamamlanan konut ve işyerleri de hak sahiplerine teslim edilmeye devam ediyor.. Mahallede dördüncü etap konutları ile birlikte inşa edilen ticarethaneler için başvurular alınmaya başladı. Ticarethanelere sadece Abdullahpaşa Mahallesi sakinlerinden hak sahibi olan vatandaşlar başvuru yapabilecek. Başvurular bir adet kimlik fotokopisi ile birlikte Abdullahpaşa Çevre ve Şehircilik İrtibat Ofisine yapılacak.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN