A Haber'e konuk olan Milletvekili Balık, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, 'Bu Oyun Yine Milletin Aklına Milletin Ferasetine Takılacaktır' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

A Haber’de Sabah Ajansı programının canlı yayın konuğu olan AK Parti Milletvekili Sermin Balık, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. 

"BU OYUN YİNE MİLLETİN AKLINA MİLLETİN FERASETİNE TAKILACAKTIR"

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, “Biliyorsunuz Türkiye bu aynı oyunları aynı senaryoları daha öncede yaşadı. 17-25 Aralık’ta yapılmaya çalışılan daha farklı bir kumpas yok. Aslında hükümetin devletin bazı üyeleri ile birlikte asıl ulaşılmaya çalışılan yer hiç şüphesiz ki daha yukarısı ve Türkiye’nin istikrarı. Bunu hepimiz biliyoruz. Her gün yeni bir şey ile geçmişi karanlık olan bütün Türkiye’nin geçmişini bildiği bir adam ortaya çılgınca fikirler attı ve ne yazık ki muhalefette bu ipe sarılarak bu çılgın fikirlere sarılarak oradan kendilerine bir nemalanmaya ve istikrarı bozmaya Türkiye’yi yeniden bir kaosa sürüklemeye çalışıyor. Oynanan oyunun çok büyük olduğunu daha önce  millet gördü ve oyunu milletimiz bozdu. Bu oyunu da yine milletimiz bozacaktır. Ancak şu bir gerçek geçmişi karanlık suç örgütü lideri bir adam bakanlarımız hakkında, hükümetimizin mensupları hakkında çıkıyor her gün yeni bir açıklama yapıyor. Ne yazık ki bazı kesimlerde bakanlarımızı dinlemek yerine, yapılan açıklamaları dinlemek yerine o kişinin verdiği söylemlere o kişinin tutarsız her gün başka bir tutarsız kelimesine daha çok itibar ediyor.  Ancak millet daha önce bu oyunu bozdu kesinlikle yine bozacaktır. Bu oyun yine milletin aklına milletin ferasetine takılacaktır diye düşünüyorum” dedi.

"MUHALEFET SUÇ ÖRGÜTÜ LİDERİNDEN MEDET UMUYOR"

Milletvekili Sermin Balık, “Bu adam açıklama yaptıktan sonra grup toplantılarındaki ana konuşma bu  Suç örgütü liderinin konuşması üzerine şekilleniyor.  Suç örgütü lideri her hafta bir iddia ortaya atıyor. Bütün hafta boyunca muhalefet bunu konuşuyor. Teker teker bölüşmüş gibi ve gündemi sıcak tutabilmek için bunun söylediklerini sıcak tutabilmek için bölüşmüş gibi her gün biri konuşuyor. Televizyon programlarında, Grup toplantılarında bunlar konuşuluyor demek ki artık siyasette iftira, yalan ve böyle bir suç örgütü liderinden medet umulmaya başladı.” Dedi.
 

Elazığ Hakimiyet Haber

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN