60. Yıl Akçakiraz İlköğretim Okulu Harika Bir Kütüphane'ye  Kavuştu 

Başak MERAL GÜNDÜZ/ AstraZeneca  ve T. C. Milli Eğitim Bakanlığı iş birliği ile 60.Yıl Akçakiraz İlkokulu Kütüphaneye kavuştu.   

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Elazığ Hakimiyet Haber - Kağan İnal

İLİMİZDE  “HER OKULA BİR KÜTÜPHANE PROJESİNE DESTEK OLMANIN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ


Prof. Dr. Sema Temizer Ozan; “Büyük gayretlerimiz sonucu AstraZeneca Türkiyenin’de destekleriyle Akçakiraz İlkokulumuz’a çok güzel bir “Kütüphane” ve “3000 adet kitap kazandırılmıştır” dedi.

60.YIL AKÇAKİRAZ İLKOKULUNA VE ÖĞRENCİLERİNE HAYIRLI OLSUN
Prof. Dr. Sema Temizer Ozan,”3000 adet kitap kapasitesine sahip olan Kütüphane 60.Yıl Akçakiraz İlkokuluna ve öğrencilerine hayırlı olsun.  Kütüphanenin ve okulun orta eğitim düzeyinde pozitif  ilime ve bilime uygun kitaplara ve bilgisayarlara ihtiyacı vardır. İhtiyacın karşılanması ve öğrencilerin hizmetine sunulması, “ Faydalı Kitap Kampanyasının”  başlatılması aynı zamanda  bu kütüphanenin Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ‘de yardımlarıyla “Dijital Kütüphane”ye dönüştürülmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu kütüphanenin yapımının gerçekleşmesine sebep olan; AstraZeneka ve Astra Zeneka Türkiye Temsilcisi Gülçin Sincan’a, , kurulum aşamasında ilgisini esirgemeyen Yasemin Tirün’e, Herkese Kitap Vakfına Elazığ ve TKKDE Şubesi adına minnet ve teşekkürlerimizi sunarız. Ayrıca Okul müdürümüz Şerafettin Durumlu ve tüm öğretmenleri ilgi ve alakaları için kutlarım”dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN