Polemikle Gelen 3. Okul

İlimiz CHP Milletvekili Gürsel Erol'un girişimleri ile İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyelerinden sonra Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da Elazığ'da bir okul yapmak amacıyla çalışmalara başladı ve bu taleplerini resmi olarak Elazığ Valiliğine iletti.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Polemikle Gelen  3. Okul
İlimiz CHP Milletvekili Gürsel Erol’un girişimleri ile İstanbul ve İzmir Büyükşehir Belediyelerinden sonra Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş da Elazığ’da bir okul yapmak amacıyla çalışmalara başladı ve bu taleplerini resmi olarak Elazığ Valiliğine iletti.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

Bu okulla birlikte CHP’li üç büyükşehir belediyesi Valiliğin gösterdiği alanlarda üç okul yaparak Milli Eğitim Bakanlığına devredecek.

CHP’li üç belediyenin gösterdiği bu olumlu tavır ve yaklaşımların Ak Partili ve MHP’li belediyelerden de görmek gibi bir beklentimizin olduğunu açık yüreklilikle ifade etmek istiyoruz.

İlgili bakanlıkların şehrimize elbette çok güzel hizmetleri ve katkısı oldu ama Ak Partili ve MHP’li büyükşehir belediyelerinden ilk günlerde gönderilen yaşamsal yardım maddelerinin ötesinde bir destek göremedik.

İşte Okul desteği beklediğimiz Ak Partili Büyükşehir belediyeleri: 

Balıkesir, Erzurum, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon

Diğerlerini geçebiliriz belki ama Gaziantep, Konya, Kocaeli ve Kayseri Büyükşehir belediyeleri ile MHP’li Manisa Büyükşehir Belediyesi bir okul yapabilirdi şehrimize.

Bakalım Ak Partili milletvekillerimiz de Gürsel Erol gibi kendi belediye başkanlarından böyle bir hizmeti koparabilecekler mi? Bekleyip göreceğiz.

Bunları söylerken bir hakkı teslim etmeden geçersek ayıp etmiş oluruz. Aslında CHP’li üç büyükşehir belediye başkanlığının ilimize kazandırdığı okulların asıl mimarı ve kahramanı AK Parti Milletvekili Metin Bulut’tur. Olayı yeniden hatırlatmaya gerek yok sanırım. Zira hepimizin aşina olduğu bir konu ve polemik.
 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 1

  • Müslüm Öztürk | 24 Eylül 2021 18:17

    CHP ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ GÜRSEL EROL BEY, SADECE ELAZIĞ VE TÜNCELİ'DE DEĞİL, TÜRKİYE' NİN HER YERİNDE VE HER ORTAMINDA TANINAN VE ÇOK SEVİLEN BİRİ OLARAK CHP İÇERİSİNDE BUGÜNE BUGÜN HALKIN GÖZÜNDE EN ÖNDE GELEN GENÇ, BİLGİLİ, DONANIMLI VE GİRİŞKEN GENEL BAŞKAN ADAYLARINDAN BİRİDİR BİR KERE ; GÜRSEL BEY KİİMMM, AK PARTİLİ MİLLETVEKİLLERİ KİM ?! BIRAKIN TÜRKİYE'Yİ, ELAZIĞ'DA DOĞRU DÜRÜST TANIYAN YOK ONLARI ; TANIYAN DA İYİ YÖNDE TANIMIYOR MAALESEF (KUZOVA DERN)... BUNLAR, ELAZIĞ' IMIZIN VE ELAZIĞLIMIZIN HANGİ YARASINA MERHEM OLMUŞLAR Kİ AK PARTİLİ BELEDİYELER BUNLARA İTİBAR EDİP DE ELAZIĞ'A OKUL YAPSINLAR ?!.... BIUNA AKLINIZ KESİYOR MU GERÇEKTEN ?!... KUZOVA SULAMA PROJESİNİ BİLE ELLİ YILDIR TAMAMLAYAMADILAR , PARTİDE BUNLARA İTİBAR EDEN YOK Kİ, KUSURA BAKMASINLAR DOST OLAN ACI SÖYLERMİŞ... AKSİNİ İDDİA EDİYORLARSA, BENDENİZİ YALANLASINLAR LÜTFEN ?!... ÇOK SAYGIDEĞER ELAZIĞ KAMUOYUMUZA SONSUZ SAYGILARIMLA.

BUNLARA DA BAKIN