Öztürk: 'Tahta için olumlu gelişmeler yaşıyoruz'

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Elazığspor’da yeni sezon öncesi transfer tahtasının açılması ve kadronun yeni oyuncular ile takviye edilmesi için Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk görüşmelerinin devam ettiğini açıkladı. Transfer tahtasının açılması için İstanbul’da bulunan ve çalışmalarını sürdüren Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, “Görüşme halinde olduğumuz, geçmişte kulübümüzde forma giyen oyuncu ve Teknik Heyette görev yapan isimler ile görüşmelerimiz olumlu olarak devam ediyor. Yaptığımız görüşmelerde taleplerimizi kabul ediyorlar. Önümüzdeki süreç içinde birçok oyuncu bize imza verecek ve bu süreci arzu ettiğimiz şekilde sonuçlandıracağız. Buradaki en önemli sıkıntımız bir imza atılması. Hepsi birbirini bekliyorlar. Bir imza aldığımız zaman hepsi imza verecekler. Tabiki sıkıntılı bir süreç ancak biz yaptığımız görüşmelerde olumlu gelişmeler yaşıyoruz. Transfer konusunda önümüzde Eylül ayına kadar süremiz var. Biz bu süre içinde tüm alacakları olan oyuncularımız ile görüşüp sıkıntıyı aşmanın çabasında olmaya devam edeceğiz” dedi.

ANKARA’YA GİDİYOR
Transfer tahtasını açmak için yaklaşık olarak 15 gündür İstanbul’da bulunan ve görüşmelerini sürdüren Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk, “Bir süre Ankara’da olacağım. Ankara’da hem görüşmelerimizi sürdürmeye devam edeceğim hem de uzun bir süredir ayrı olduğum ailem ile vakit geçireceğim. Yaptığımız tüm girişimler ve çalışmalar Elazığspor’un sıkıntılardan kurtulmasını için olduğunun bilinmesini istiyorum. Bu çalışmalarımız da özellikle ilimizin yöneticilerinin yanımızda olması bize bu çalışmalarımızda önemli katkı sağlayacak. Bu konuda ilimizin yöneticilerinin ve siyasilerinin atacakları adımları görmek bizi mutlu edecektir” şeklinde konuştu. 

HABERİ PAYLAŞ:

Yorumlar / 2

  • FETHI DEVECI | 16 Haziran 2021 23:47

    YALAN YALAN SEN ALACAGIN PESINDESIN BUNLARI YAPABILECEKSEN DAHA ÖNCE NIYE YAPMADIN GEC BUNLARI BIRAK TAKIMI DÜŞERSE DE DÜŞSÜN YETERKI BIRAK

  • Gakgo | 16 Haziran 2021 17:44

    Biz senden ne zaman kurtulacagiz selcuk.ozturk daha bırak da bıktırdın

BUNLARA DA BAKIN