Muhammet Mert Özdemir Türkiye 1.'si oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri tarafından organize edilen Kültür ve Sanat yarışmalarının finalinde 'Bir Şiir Bir Nefes kategorisinde' Elazığ'ı temsil eden Muhammet Mert Özdemir,  Türkiye 1.'si oldu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Muhammet Mert Özdemir Türkiye 1.'si oldu
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri tarafından organize edilen Kültür ve Sanat yarışmalarının finalinde “Bir Şiir Bir Nefes kategorisinde” Elazığ’ı temsil eden Muhammet Mert Özdemir,  Türkiye 1.’si oldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen Kültür ve Sanat yarışmalarının bu yıl ki finalisti yine Elazığ'dan oldu. Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi aracılığı ile yarışmaya katılan gençler, Gençlik Liderlerinin yönlendirmesi ve takibiyle yine istediği sonuçlarla yarışmada yerini aldı.
Bir Şiir Bir Nefes kategorisinde finallerde Elazığ’ı temsil eden Muhammet Mert Özdemir,  Türkiye 1.’si oldu.
Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren konuya ilişkin değerlendirmesinde; “Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak gençlerimizin sadece sportif anlamda değil aynı zamanda sosyal ve kültürel anlamda da gelişimlerine  yaptığımız  desteklerin bir sonucu olarak Gençlik Merkezimizin gönüllü gençlerinden Muhammed Mert Özdemir'in bizleri gururlandıran derecesinden dolayı Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak gencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN