İzmir Büyükşehir Belediyesi Atatürk Anadolu Lisesi'nin Yerine Yeni Okul Yapacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarafından, Atatürk Anadolu Lisesi'nin Yerine Şehit Fethi Sekin'in anısına yeni okul yapılacak.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
İzmir Büyükşehir Belediyesi Atatürk Anadolu Lisesi'nin Yerine Yeni Okul Yapacak
İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarafından, Atatürk Anadolu Lisesi’nin Yerine Şehit Fethi Sekin’in anısına yeni okul yapılacak.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

24 Ocak’ta meydana gelen depremin ardından yıkılan okulların yerine Elazığ’a yeni okul yaptıracak Belediyelerden bir tanesi de İzmir Büyükşehir Belediyesi oldu. Geçtiğimiz ay İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Elazığ’a okul yaptırma talebi Valiliğe iletilmişti.

İzmir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Eser Atak ve beraberindeki heyet bugün Elazığ’a gelerek yapılacak okul ile ilgili toplantı düzenledi. Düzenlenen toplantıya Vali Yardımcısı Yunus Emre Vural, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, İl Milli eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ve kurum müdürleri katıldı.

Toplantıda alınan kararla Elazığ’ın en eski okullarından birisi olan Atatürk Anadolu Lisesi yıkılarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarafından Şehit Fethi Sekin’in anısına yeni okul yapılacak.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN