Şerafettin Yıldırım Haberleri

Şerafettin Yıldırım Haberleri

Başkan Yıldırım’dan Gaziler Günü Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Gaziler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Yürüme Engelli Aziz’den Ak Parti İl Başkanı Yıldırım’a Teşekkür

Elazığ merkeze bağlı Yurtbaşı Beldesi’nde ikamet eden 11 yaşındaki yürüme engelli Aziz Çelik, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın girişimleriyle tekerlekli sandalyeye kavuştu.

2023 Yol Haritası Gözden Geçirildi

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, teşkilatlardan aldıkları güçle yollarına en güçlü şekilde devam ettiklerini vurguladı.

Sahayı Okumak

Ak Parti, olası bir erken seçim ya da en geç 2023 Haziran ayında yapılacak genel ve cumhurbaşkanlığı seçimleri için tüm genel merkez birimleri ve görevlileri ile ülkeyi tarıyor.

Bağımlılığın Binbir Hali

Ak Parti’nin yeni hizmet binası ve konferans salonu sadece siyasi çalışmalar değil, sağlık, sosyal ve kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Başkan Yıldırım: ‘2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının Hayırlı Olmasını Diliyorum’

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Elazığ, Muz Cumhuriyeti mi?

Deprem sonrası bina yıkımlarını ihalesiz verilmesi ve bununla ilgili sayısız yargı kararları olmasına rağmen, Elazığ Valiliği’nin yıkımları hala ihalesiz olarak vermesi, Cumhuriyet Savcılığını harekete geçirdi.

Elazığspor, sağlık kontrolünden geçti

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ın girişimleriyle Elazığspor’un teknik heyet ve futbolcuları, özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçti

Bir Prestij Proje de Harput’a

Şehrin yıldız projeleri bir bir hayata geçiyor. Kent-Köy’den sonra tarihi ve kültürel mirasımızın başkenti Harput, Balakgazi Parkı Peyzaj düzenlemesi ve cam seyir terası ile taçlandı.

Başkan Yıldırım’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım “30 Ağustos Zafer Bayramı” dolayısıyla mesaj yayımladı.

Bulut, Şerifoğulları ve Yıldırım Sanayi Sitesi Esnaflarıyla Bir Araya Geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Sanayi Sitesi esnafları ile bir araya geldi.

Şahin Şerifoğulları ve Şerafettin Yıldırım, Ak Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Katıldı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Gerçekleştirdiği AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na Katıldı.

Şehrin Aklıyla Alay Ediliyor

Şehrin her türlü derdi, sorunu ve problemi çözülmüş ve herkesin beklentisine cevap verilmiş gibi; bir rahatlığın, bir keyfiyatın ve bir garip kibir davasının basitliğine kurban edilmişliğin anlamsızlığını yaşıyoruz bu günlerde.

Tutarsız Siyaset Yapılıyor

Ömer Enes YILAR/Hakimiyet TV’nin Konuğu olan CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, gündemdeki konuları değerlendirdi ve Ak Parti Milletvekillerinin tutarsız siyaset yaptıklarını iddia etti.

Erol’un Ak Parti Ağabeyliği

İlimiz bir haftadan beri üst yöneticilerimiz ile siyasi aktörler arasında yaşanan bir sorun ve bunun etrafında cereyan eden polemikleri konuşuyor.

Şehir, Üsluba Kurban Edilmesin

Elazığ Valisi Erkaya Yırık İle Ak Parti İl Başkanı Yıldırım arasında yaşanan “davet etmedim-şehrimiz ile ilgili toplantılara iktidar partisi olarak katılmak görevimizdir” tartışması, özünde özensiz üslup ve kelimelerin yanlış seçilmesinden kaynaklı bir durum olmakla birlikte bu tartışmanın şehrin sorunlarını gölgede bırakmaması gerekiyor.

Yeni Dönem, Tam Uyumsuzluk

Ak Parti İl Başkanı görevine seçilen Şerafettin Yıldırım, biraz da geçmişte siyasi erk ile seçilmişler arasında yaşanmış sorunların tekrar etmeyeceğine atıf ve göndermede bulunarak göreve başladıktan sonra ilk açıklamasında “yeni dönem tam uyum “sloganı ile yola çıktıklarını ifade etmişti.

Siyasette Rol Çalmak

Geçtiğimiz günlerde Elazığ Valiliği tarafından düzenlenen toplantıya sadece İktidar partisi İl başkanının davet edilmesi ve bunun akabinde Vali Erkaya Yırık ve Ak Parti İl başkanı Şerafettin Yıldırım tarafından yaşanan polemiğe DEVA Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Mehmet Kangal da katıldı.

Başkan Yıldırım: ‘Bir Vali böyle Bir Açıklama Yapmaz’

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım yaptığı açıklamada, “Bazı basın yayın organlarında AK Parti İl Başkanımız Şerafettin Yıldırım'ın ismi verilerek yapılan değerlendirmelerin ardından bu açıklamanın yapılması gereği duyulmuştur. Bizim siyasetimizin ana kavramlarından birisi de “toplumsal fayda”dır. Toplumun faydası için nerede durmamız gerekirse orada dururuz. İl Başkanlığı’mızın temel mantığı da budur.” denildi.

Merak Ettik!

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, ziyaretleri kapsamında Sivrice İlçemizde; Elazığ’ın gelişmesi, kalkınması ve içinde yaşayan insanların mutluluklarının artması amacıyla gece gündüz demeden mücadele ettiklerinin altını çizerek, “Sorunlardan kaçmıyoruz. Mazeret değil çözüm üretiyoruz” demiş.

Başkan Karakuş'tan tepki: 'Tüm partiler çağrılmalıydı'

Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, Elazığ Valiliği'n de yapılan deprem sonrası çalışmalarla ilgili istişare toplantısına şehirdeki tüm partilerin il başkanlarının da çağrılması gerektiğini söyledi.

Milletvekili Bulut ve İl Başkanı Yıldırım, Sivricede...

Milletvekili Metin Bulut ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Sivrice ilçesinde ziyarette bulunarak vatandaşla bir araya geldi.

Devamını Bekliyoruz…

Elazığ Hakimiyet Gazetesi olarak sürekli gündeme getirdiğimiz konulardan biri de Elazığ AK Parti Teşkilatının, sahada olmadığı ve vatandaşlar ile diyalog kurma konusunda sıkıntı yaşadığıydı.

Demirbağ: 'Elazığ Üzerinde Ciddi Oyunlar Oynanıyor'

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ve Zülfü Demirbağ beraberinde İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte merkeze bağlı köy muhtarlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdiler. Milletvekili Bulut, yangın provokatörlerine sitem etti. Milletvekili Demirbağ ise Elazığ üzerinde oyunlar oynandığını söyledi.

Ak Parti Gazi Caddesi’nde esnaf ile bir araya geldi

Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ve Tolga Ağar, Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte Gazi Caddesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirerek vatandaşlar ile bir araya geldi.

Milletvekili Ağar ve İl Başkanı Yıldırım Taha Sis’i Havalimanında Karşıladılar

Tedavisini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üstlendiği Taha Sis memleketi Elazığ’a geldi, Taha’yı Elazığ Havalimanı’nda AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ve AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım karşılayarak sağlık durumu hakkında bilgi aldılar.

Ağar ve Yıldırım’dan MÜSİAD Başkanı Gürkan’a Ziyaret

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan’ı ziyaret etti.

Milletvekili Mustafa Ataş: ‘FIRAT üniversitesi Bölgeye Ciddi Katkılar Sağlıyor’

AK Parti İstanbul Milletvekili, Eski Genel Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Mustafa Ataş, Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve beraberindeki heyet Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ı makamında ziyaret etti.

Tam Uyum mu Tam Uyuma mı?

Ak Parti İl Başkanlığına Seçildiği Günlerde “Yeni dönem tam uyum” sloganıyla göreve başlamasına rağmen milletvekillerinin yeterli duyarlılık göstermemesi sebebiyle şehrin sorunlarını çözmek yerine geçen süreç içinde konuşmaktan öteye geçilemedi.

Yıldırım: ‘Onlar engelli değil, engelleri oluşturan bizleriz’

Elazığ’da bulunan engelli derneklerinin başkan ve yöneticileri, AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım'ı ziyaret etti.