Şerafettin Yıldırım Haberleri

Şerafettin Yıldırım Haberleri

Başkan Yıldırım'dan 19 Mayıs Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Partilerin, Sandık Güvenliği Yarışı

Siyasi partiler, seçim öncesi çalışmalar yanında oyların sayım süreci ve sonrası sandık güvenliği için de hazırlık yapmaya başladı. Oyların sayım işlemi sırasında kayıp yaşamak istemeyen partiler, seçime bir yıl kala sandık görevlisi belirlemek ve eğitmek için kolları sıvadı ve eğitimlere başladı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, sandık başını terk eden parti görevlisinin derhal partiden atılması talimatını verdi.

Başkan Yıldırım'dan Hemşireler Günü Mesajı 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Hemşireler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Başkan Yıldırım'dan Engelliler Haftası Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle yayımladığı mesajda, toplum olarak engeli olan vatandaşlara karşı sorumlu davranmamız gerektiğini vurguladı. 

Başkan Yıldırım'dan Elazığspor'a kutlama mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, son hafta evinde seyircisiz oynadığı maçta rakibini mağlup ederek ligde kalmayı başaran Elazığspor'un teknik heyet ve yöneticilerini tebrik etti.

Başkan Yıldırım 36 Bayramdır Görüşemeyen İkisi De Engelli Hala-Yeğeni Buluşturdu

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Maden ilçesinde 18 yıl 36 bayramdır bedensel engelleri ve olumsuz arazi şartları sebebiyle görüşemeyen ikisi de engelli hala ve yeğeninin buluşmasına vesile oldu.

Psikolojik Üstünlüğü Kaybetmek

Ak Parti’nin bayramlaşma programında konuşan Milletvekili Metin Bulut, yapılan bir çok hizmete karşın psikolojik üstünlüğü kaybettikleri için yapılan güzel hizmetler yerine, az sayıda eksikliğin daha çok gündem olduğundan şikâyetçi oldu.

AK Parti İl Teşkilatı Vefa İftarında Buluştu

AK Parti Elazığ İl Teşkilatı, Aile İftarı programında bir araya geldi.

Yıldırım: 'AK Teşkilatlar olarak Ramazan ayını dolu dolu geçirdik'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Teşkilatların Ramazan ayı boyunca birbirinden farklı ve anlamlı etkinliklere imza atarak vatandaşların talep ve beklentilerini dinlediğini vurguladı.

Başkan Yıldırım'dan Kadir Gecesi Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kadir Gecesi ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Başkan Yıldırım Çocuk Evleri Sitesi'nde Kalan Çocuklara 23 Nisan Sürprizi Yaptı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çocuk Evleri Sitesi'nde kalan çocukları Elysium AVM'ye götürerek güzel vakit geçirmelerine vesile oldu. 

Yıldırım: 'Gençlik ve Spor Yatırımları AK Parti'nin Hizmet Partisi Olduğunu Bir Kez Daha Gösterdi'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu'nun katılımıyla gerçekleşen imza protokolü töreninin Elazığ açısından büyük öneme sahip olduğunu vurguladı. 

Atıcılık ve Avcılık Camiası’ndan Yıldırım'a Teşekkür Ziyareti

Elazığ'a kazandırılması için uzun zamandan beri çaba sarf edilen Olimpik Trap Skeet Atış Poligonu projelendirme çalışmaları devam ediyor. Atıcılık ve Avcılık Sporu gönüllüsü olan STK temsilcileri ve lisanslı sporcular sürece olan desteklerinden dolayı AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım'ı makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim ettiler

Yıldırım: 'Bugünümüzü Borçlu Olduğumuz Şehitlerimizi Unutmamalıyız'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, 14-20 Nisan Şehitler Haftası münasebetiyle Elazığ'da bulunan şehitlikleri ziyaret etti. 

Başkan Yıldırım Baskil'de kayısı üreticileriyle görüştü

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Baskil ilçesinde don sebebiyle ürünleri zarar gören kayısı üreticileriyle bir araya geldi. 

Yıldırım İstanbul'daki Elazığlılarla Buluştu 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, İstanbul’da yaşayan Elazığlılarla bir araya geldi. 

Muhabbet Buluşmaları

Rahmet, bereket ve kalplerin huzura kavuştuğu ramazan ayına başladık.

Başkan Yıldırım: 'Ramazan Ayında Vatandaşlarla İç İçe Olacağız'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Ramazan ayına özel hazırladıkları programlar kapsamında vatandaşlarla iç içe olacaklarını belirterek; "Ramazanın manevi havasını halkımızla birlikte yaşayacağız" dedi. 

Rahmetinle Gel Ey Ramazan!

On bir ayın sultanı Ramazanın ilk teravih namazı, cuma akşamı iki yıl sonra camilerde cemaatle kılınacak. Ramazanın ilk orucu için bu gece sahura kalkılacak ve cumartesi günü ilk iftar yapılacak. İlk günün iftar saati ise 18.54. Gıda ürün fiyatlarının aşırı yüksek olması ise bu ramazanın geçmiş yıllardaki zengin ramazan sofralarından uzak bir ramazan yaşanmasına sebep olacak.

Belediyelerin Üç Yıl Başarısı

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığına seçilen AK Parti Elazığ İl Başkanları hizmette üçüncü yılında hayata geçirdikleri projeleri anlatıyorlar. Belediyelerden vatandaşın memnuniyeti yanında Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım da açıklama yaparak hizmetleri değerlendirdi.

Başkan Yıldırım: 'Vatandaşlar Memnun'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, görev yaptıkları bölgelerin yarınları için gece gündüz demeden var gücüyle çalışan AK Partili belediyelerden vatandaşların memnun olduğunu söyledi.

Yıldırım: 'Ramazan Ayının Gönüllerimize Ferahlık ve Huzur Getirmesini Diliyorum'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Ramazan ayının başlayacak olması sebebiyle bir mesaj yayımladı. 

Yıldırım: 'Gönüllere Dokunmak Bizim En Büyük Kazanımımız'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, vatandaşların desteği ve duasıyla 2023 hedeflerine çok daha sağlam adımlarla ilerlediklerini vurguladı. 

Başkan Yıldırım'dan Milli Eğitim Bakanı Özer'e teşekkür

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, bir dizi programlara katılmak üzere Elazığ'a gelen Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'e, verdiği müjdeler ve Elazığ'a gösterdiği hassasiyetten ötürü teşekkür etti.

Elazığ’ın Talepleri

Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şubesi Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’e Sunmak Üzere Hazırladıkları Dosyayı Kamuoyu ile Paylaştı. Hazırlanan dosyada, Öğretmenevi ve Milli Eğitim Hizmet Binası gibi önemli konular yer alırken, konuyla ilgili #BakanÖzerElazığaMüjde başlığıyla bir sosyal medya kampanyası yapılacağı da duyuruldu.

Yıldırım’dan SMS kampanyasına destek

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığspor Kulübü tarafından başlatılan SMS kampanyasına destekte bulunarak, teşkilatına çağrı yaptı ve Elazığspor’a destek vermelerini istedi.

Başkan Yıldırım: 'Çanakkale Bir Duruş, Diriliş ve Yeniden Ayağa Kalkıştır'

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Çanakkale tarihin sıradan bir notu değildir. Çanakkale bir duruş, diriliş ve yeniden ayağa kalkıştır. Onun üzerinden 107 yıl geçmiş, her yıl törenlerle de kutlanıyor” dedi.

Gündem, Öğretmenevi

Geçtiğimiz Salı günü Hakimiyet Gazetesi olarak “Yeri Belli Oldu mu?” manşetiyle verdiğimiz öğretmenevinin nereye yapılacağı sorusu Pazartesi günü cevap bulacak.

Bakan Özer Pazartesi Günü Elazığ’a Geliyor 

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in  Pazartesi günü Elazığ’a geleceğini ifade etti. 

Başkan Yıldırım’dan 18 Mart Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Çanakkale Zaferinin yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.