Elazığ Hırsızlık Haberleri

Elazığ Hırsızlık Haberleri

Elazığ'da ilginç olay: Demir kapıyı çalan hırsızlar, polise fena yakalandı

Elazığ’da hırsızlar bir binaya girerek, apartmanın elektrik kabloları ve demir kapılarını çalmaya kalkıştı. Bu sırada polis ekipleri tarafından fark edilen hırsızlar, çaldıkları demir kapıyı kaldırıma bırakarak kaçmaya çalıştı. Zanlılar, polisin kovalaması sonucu kıskıvrak yakalanarak gözaltına alındı.

Büyük Zarar...

Elazığ’da süt çiftliğine giren hırsızlar, yaklaşık 1 haftada çiftlikten 500 bin lira değerindeki elektrik ve elektronik ürünleri alarak kayıplara karıştı. Hırsızların yakalanması için ekipler dört koldan çalışma başlattı.

Elazığ’da 7 bin 500 TL'lik hırsızlık yapan 4 şüpheli yakalandı

Elazığ’ın Karakoçan ilçesinde marketten 7 bin 500 TL değerinde hırsızlık yapan 4 şüpheli jandarma ekipleri tarafından yakalandı.

Talana Devam!

Geçtiğimiz gün manşetten “HURDACI VE TORBACI İSTİLASI” olarak duyurduğumuz eski Harput Devlet Hastanesi demirbaş malzemeleri ve eşyalarının hurdacılar tarafından talan edildiği ve demir aksamlarının çalındığı haberimize rağmen, pazar günü sabah saatlerinde aynı ekiplerin hırsızlık yapmaya devam ettikleri kameralara yansıdı.

Elazığ’da polis ekipleri hırsızlara göz açtırmıyor:

 Elazığ’da çeşitli suçlardan toplam 60 kaydı bulunan 7 şüpheli, polis ekipleri tarafından yakalandı. Şüphelilerden 3’ü bugün adliyeye sevk edildi.

Kadın kılığına giren hırsızların o anları kamerada

Elazığ’da aynı iş yerine bir gecede iki kere giren hırsızlar, önce güvenlik kameralarına ardından ise polise yakalandı. Hırsızın ikinci sefer bir arkadaşı ile kadın kıyafetleri giyerek geldiği ve parmak izlerini silemeye çalıştığı görüldü.

Gündüz Atık, Gece Hırsızlık

Geri dönüşüm malzemesi toplama bahanesi ile gündüz trafiği tehlikeye sokacak şekilde sokak sokak gezen çoğu yabancı uyruklu bazı gençler, gece saatlerinde başta işyerleri ve inşaatlar olmak üzere birçok yerden hırsızlık yapıyorlar. Vatandaşlar yetkililerin bu konuda önlem almalarını bekliyor…

İki kişinin zor kaldırdığı demir tezgahı, hırsız tek başına çaldı

Elazığ’da bir hırsız, sabah kısıtlamanın bitmesiyle birlikte kapalı olan bir iş yerinin önünde bulunan ve 2 kişinin zor kaldırdığı demir tezgahı otomobiline koyarak çaldı, o anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Elazığ'da hırsızlık anı kameralarda

Elazığ’da bir evden televizyon ve 3 saat çalan şüpheliler, önce güvenlik kamerasına sonra polise yakalandı.

Eve giren hırsızlar ne bulursa çaldı ama yakalanmaktan kurtulamadı

Elazığ'da girdikleri bir evden çaydanlıktan, televizyona, tost makinesinden, kombiye kadar bir çok eşya çalan 3 şüpheli polisin çalışması sonucu yakalandı. Yakalanan 3 şüphelinin ise toplamda 75 suç kaydı çıktı.