Elazığ Hava Durumu Haberleri

Elazığ Hava Durumu Haberleri

1 Aralık Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu aralıklı yağmur ve yüksek kesimlerinin karla karısık yağmurlu,Bingöl ve Tunceli çevrelerinin yüksek kesimlerinin ise yer yer kar yağışlı geçeceği; yağışların sabah saatlerinde kuvvetli olacağı tahmin edilmektedir. Sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi beklenmektedir' denildi.

30 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı yer yer çok bulutlu; Elazığ, Malatya ve Adıyaman çevrelerine gece saatlerinden itibaren aralıklı yağmurlu, yüksek kesimlerine karla karısık yağmur; Bingöl ve Tunceli çevrelerine ise aralıklı yağmur, yüksek kesimlerine karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir. Sabah ilk saatlerinden yer yer pus ve sis hadisesi beklenmektedir' denildi.

29 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada "Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin edilmektedir. Sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi beklenmektedir." denildi.

28 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada 'Bölgemiz genelinde havanın çok bulutlu Elazığ, Malatya ve Adıyaman çevrelerinde yer yer yağmurlu, Tunceli ve Bingöl çevrelerinde ise aralıklı yağmurlu ve yüksek kesimlerinde karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin edilmektedir. Sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi beklenmektedir' denildi.

26 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada 'Bölgemiz genelinde havanın çok bulutlu; Elazığ, Malatya ve Adıyaman çevrelerinde yer yer yağmurlu, Tunceli ve Bingöl çevrelerinde ise aralıklı yağmurlu ve yüksek kesimlerinde karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin edilmektedir. Sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesi beklenmektedir' denildi.

Meteoroloji'den Elazığ Dahil 3 İl İçin Yoğun Kar Yağışı Uyarısı

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; "Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu; aralıklı yağışlı, yağışların genellikle yağmur, karla karışık yağmur ve 1500 m ve üzeri yoğun kar yağışı şeklinde olacağı; Elazığ, Tunceli ve Bingöl çevrelerinde yağışların yer yer kuvvetli olacağı tahmin edilmektedir' denildi.

24 Kasım Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra aralıklı yağışlı; yağışların sağanak ve yağmur, yüksek kesimlerde karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir" denildi.

23 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve az bulutlu sabah ve gece saatlerinde yüksek kesimlerde yer yer pus ve sis hadiselerinin görüleceği tahmin edilmektedir.

22 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve az bulutlu; sabah ve gece saatlerinde yüksek kesimlerde yer yer pus ve sis hadiselerinin görüleceği tahmin edilmektedir.

21 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu; Bingöl'ün güneydoğu kesimlerinin aralıklı yağmurlu, yüksek kesimlerinin ise karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin edilmektedir.

19 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın parçalı bulutlu; akşam saatlerinden sonra Adıyaman ve Malatya ve Elazığ çevreleri yer yer aralıklı yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir. Yağışların genellikle yağmur ve sağanak şeklinde olması beklenmektedir.

18 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın az bulutlu açık olarak geçeceği tahmin edilmektedir.

17 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın az bulutlu olarak geçeceği sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin edilmektedir.

16 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın az bulutlu olarak geçeceği sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin edilmektedir.

15 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın az bulutlu olarak geçeceği; sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin edilmektedir.

14 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarının mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor. Rüzgârların kuzeyli yönlerden hafif yer yer orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

12 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıklarının mevsim normalleri civarında seyretmesi bekleniyor. Rüzgârların kuzeyli yönlerden hafif yer yer orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

11 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın parçalı yer yer çok bulutlu Malatya'nın batısı, Tunceli ve Bingöl'ün kuzey kesimleri ile Elazığ ve Adıyaman çevrelerinde yer yer aralıklı hafif yağmur ve yüksek kesimlerde karla karışık yağmurlu geçmesi tahmin edilmektedir.

10 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölgemiz genelinde havanın parçalı yer yer çok bulutlu; Malatya'nın batısı, Tunceli ve Bingöl'ün kuzey kesimleri ile Elazığ ve Adıyaman çevrelerinde yer yer aralıklı hafif yağmur ve yüksek kesimlerde karla karışık yağmurlu geçmesi tahmin edilmektedir.

8 Kasım Elazığ Hava Durumu

Elazığ'da bugün hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği, sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis hadisesinin görüleceği tahmin edilmektedir' denildi.

7 Kasım Elazığ Hava Durumu

Elazığ'da bugün hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın az bulutlu ve açık geçeceği, sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin edilmektedir' denildi.

5 Kasım Elazığ Hava Durumu

Elazığ'da bugün hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın az bulutlu ve açık geçeceği, sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin edilmektedir' denildi.

4 Kasım Elazığ Hava Durumu

Bölge genelinde gece ve sabah saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesinin görüleceği tahmin ediliyor. Görüş mesafesindeki azalma nedeniyle başta ulaşım olmak üzere meydana gelebilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

03 Kasım Elazığ Hava Durumu

Elazığ'da bugün hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı çok bulutlu,Elazığ, Bingöl ve Tunceli çevreleri ile Malatya'nın kuzey kesimlerinin aralıklı sağanak yağışlı, Bingöl ve Tunceli'nin yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir' denildi.

02 Kasım Elazığ Hava Durumu

Elazığ'da bugün hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı; Bingöl ve Tunceli çevrelerinde yağışların yer yer kuvvetli olup yüksek kesimlerinde karla karışık yağmur ve kar yağışı şeklinde olacağı tahmin edilmektedir' denildi.

01 Kasım Elazığ Hava Durumu

Elazığ'da bugün hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçmesi beklenmektedir. Bingöl ve Tunceli çevresindeki yağışların yerel olarak kuvvetli olacağı tahmin edilmektedir' denildi.

31 Ekim Elazığ Hava Durumu

Elazığ'da bugün hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı; Elazığ, Bingöl ve Tunceli'nin yüksek kesimlerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçmesi beklenmektedir. Yağışların Elazığ, Adıyaman, Bingöl çevrelerinde öğle saatlerine kadar yer yer kuvvetli olacağı tahmin edilmektedir' denildi.

Deme Yağsın!

Uzun bir aradan sonra ilimiz yağmurun bereketi ve rahmeti ile buluştu. Barajlar boşalmış, yer altı suları azalmış, ekilen tohumlar yeşermek için can suyuna hasret kalmıştı.

29 Ekim Elazığ Hava Durumu

Elazığ'da bugün hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'BBölgemiz genelinde havanın parçalı çok bulutlu; Elazığ (Sivrice, Maden, Alacakaya, Palu, Kovancılar, Arıcak ve Karakoçan); Malatya (Pütürge, Doğanyol); Tunceli (Mazgirt, Nazimiye) ve Bingöl (Genç ve Solhan) çevrelerinde yer yer kuvvetli olmak üzere aralıklı sağanak yağmurlu, Bingöl ve Tunceli'nin kuzeyinde yüksek kesimlerde karla karışık ve kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir' denildi.

28 Ekim Elazığ Hava Durumu

Elazığ'da bugün hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, 'Bölgemiz genelinde havanın havanın parçalı yer yer çok bulutlu; öğle saatlerinden itibaren Malatya ve Adıyaman çevrelerinin, akşam saatlerinden itibaren Elazığ çevrelerinin gece saatlerinden itibaren ise Tunceli ve Bingöl çevrelerinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir' denildi.