Tuba TURHAN Haberleri

Tuba TURHAN Haberleri

Tuba TURHAN haberleri, haber editörü Tuba TURHAN tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Editörümüz Tuba TURHAN, Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik son sınıfta öğrenimine devam etmektedir. Tuba TURHAN, Elazığ, Elazığ Haber, Elazığ Son Dakika, Elazığ Ekonomi Haberleri, Elazığ Asayiş Haberleri konusunda özel haberleriyle içerikler üretmektedir. 

Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü Resmi Kurumlarda Aşı Standı Açtı

Elazığ İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Covid-19 pandemisine karşı il genelinde başlatılan aşı seferberliği kapsamında bu kez de Adliye Sarayı ve Belediye Başkanlığı binalarının girişlerine aşı stantları açıldı.

Fırat Üniversitesi Nijerya Heyeti İle Bir Araya Geldi

Elazığ’da Nijerya hükümeti yurt dışı burslar heyeti, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ile bir araya geldi.

Başkan Aygen; “Türkiye’nin En Büyük Çevrimiçi Deneme Sınavı Yapıldı”

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından BİLGİOCAK’TA eğitim portalı üzerinden gerçekleştirilen Türkiye Geneli Ödüllü Çevrimiçi 8. Sınıflar LGS deneme sınavı yüksek bir katlımla gerçekleşti.

Çocuklarda Dikkat Eksikliği

Başak MERAL GÜNDÜZ/Dikkat eksikliği hem öğrenmeyi hem de sosyal ilişkileri olumsuz etkileyen ciddi bir sorun. ARK  'Anlayarak Hızlı Okuma Kursu Dikkat Geliştirme Merkezi' yetkilisi Akın Özcan, dikkat eksikliği veya dağınıklığı olan çocuğun ailesinin ciddiye alması gereken belirtileri ve yapılması gerekenleri gazetemize anlattı.

Birgül Erken, Elazığ'da Yetenek Avına Çıktı

Dünya rekortmeni, serbest dalış milli sporcusu Birgül Erken, hayata geçirdiği "Birgül Erken'le Edirne'den Kars'a Serbest Dalış Şampiyon Avı Projesi" kapsamında Elazığ'a geldi. Burada genç yetenekler ile buluşan Erken, iki gün boyunca gençlere eğitimler verdi.

Elazığ Valiliğinden Deprem Açıklaması

Elazığ Valiliği, meydana gelen 3 büyüklüğündeki deprem sonrası herhangi bir olumsuz ihbarın gelmediğini ve tarama işlemlerinin sürdürdüğünü bildirdi.

“Vazgeçtim” Sezen!

Sezen Aksu'ya dini değerlere hakaret ettiği için dava açılması gerektiğini belirten bazı kullanıcılar, “Hiç kimse ama hiç kimse, ne dinimize ne de değerlerimize saygısızlık yapamaz”, "Düşünce özgürlüğü adı altında, hiç kimse dini değerlerimize hakaret edemez”, “Sesi güzele değil, sözü güzele sanatçı denir”, “Beyin fukara olunca, dil ukala olurmuş” gibi tepkiler verdi.

Kara Hasret Kalan Vatandaşlar Hazarbaba Kayak Merkezine Akın Etti

Hafta sonunu fırsat bilen ve kara hasret kalan vatandaşlar, göl manzaralı Hazarbaba Kayak merkezine akın etti.

Barajın Ortasındaki Tarihi Güzellik 'Pertek Kalesi'

Keban Barajı ortasında bulunan Pertek Kalesi, eşsiz görüntüsüyle ziyaretçilerini martılar eşliğinde tarihi bir yolculuğa çıkarıyor.

‘Geleceğin Mühendisleri Tasarımlarını Yarıştırıyor’ Ödül Töreni Düzenlendi 

Elazığ Bilim Merkezi’nde “geleceğin mühendisleri tasarımlarını yarıştırıyor” proje yarışmasının sergi ve ödül töreninin üçüncüsü yapıldı. Elazığ Özel İdare Bilim Merkezinde gerçekleştirilen programa Elazığ Vali Yardımcısı Abdulkerem Abbasoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Nazif Bilginoğlu, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Yılmaz, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet, Elazığ TSO Meclis Başkan Vekili Veli Aksu, HEFİAD Başkanı Mehmet Gürdaş ve davetliler katıldı.

Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi’nin 36’ıncı Durağı Elazığ Oldu

Kültür ve Turizm Bakanlığınca geçtiğimiz sene hayata geçirilen proje kapsamında Çanakkale’den yola çıkan "Çanakkale Savaşları Mobil Müzesi " tırı, ikinci kez Elazığ’da vatandaşların ziyaretine açıldı.

İş İnsanı Bulut’tan Hakimiyet’e Ziyaret

Ankara’da faaliyet Yürüten Atılım İnşaat Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı ve İş İnsanı Elazığlı Hemşehrimiz Abdurrahman Bulut’tan Hakimiyet Gazetesi’ne ziyaret.

Yıldırım: “Ak Parti İktidarının En Önemsediği Şehirlerden Biri Elazığ”

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üç danışmanının Elazığ ziyaretini değerlendirerek; “Elazığ’ımıza her fırsatta yapılan üst düzey ziyaretler şehrimizin gelişmesine katkı sağlamamız noktasında elimizi daha da güçlendiriyor.” dedi. 

Fırat Üniversitesi’ne Yeni Bir Sosyal Alan Kazandırıldı

Fırat Üniversitesi öğrencilerinin kampüs içerisinde zaman geçirebilecekleri sosyal alanlara bir yenisi daha eklendi. Fırat Üniversitesi SKS Daire Başkanlığı tarafından Rektörlük kampüsünde yapılan Fırın Kafenin açılışı gerçekleştirildi. 

Erol: 'Sürecin Takipçisi Olacağız'

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol,Elazığ’da hayatını kaybeden Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Enes Kara (20) için bir açıklama yaptı. 

FHGC Ev Sahipliğinde Gazeteciler Bir Araya Geldi

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenlenen yemek programında medya mensuplarıyla bir araya gelindi.

Toplam 258 haber.