Seren TAŞ Haberleri

Seren TAŞ Haberleri

Seren TAŞ haberleri, haber editörü Seren TAŞ tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Elazığlı Editörümüz Seren TAŞ, Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik son sınıfta öğrenimine devam etmektedir. Seren TAŞ, Elazığ, Elazığ Haber, Elazığ Son Dakika, Elazığ Ekonomi Haberleri, Elazığ Asayiş Haberleri konusunda özel haberleriyle içerikler üretmektedir. 

28 Nisan Elazığ Nöbetçi Eczaneler Listesi

Elazığ'da bugün, 28 Nisan Perşembe günü görev yapacak nöbetçi eczaneler listesi...

28 Nisan Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Malatya çevreleri ile Bingöl ve Elazığ'ın güney kesimlerinde yer yer hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir' denildi.

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Karişit, Hükümlülerle İftarda Bir Araya Geldi

Elazığ Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, açık cezaevindeki hükümlüler ve görevlilerle bir araya gelerek iftar açtı.

Peşine Takılan Yavru Yaban Domuzunu Önce Sevdi, Daha Sonra Doğal Ortamına Bıraktı

Elazığ’da bir çoban, sürüsünü otlatırken peşine takılan ve ailesini kaybettiği tahmin edilen yavru yaban domuzunu önce sevdi daha sonra kendi elleri ile domuz sürüsünün bulunduğu ortama bıraktı.

MHP Lideri Bahçeli’den Diyap Ağa Hatırlatması

Dün yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Grup toplantısında konuşan MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel EROL’un büyük dedesi olan 1. Meclis’te Tunceli Milletvekili olarak görev yapan Diyap Ağa’dan bahsetti.

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı “SGK İşveren Temsilciliği” Uygulamasını Başlatıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) aracılığıyla çok sayıda işçi çalıştıran büyük işverenlerin Sosyal Güvenlik İl Müdürlükleri ve Sosyal Güvenlik Merkezlerinde iş ve işlemlerini takip etmek ve geciktirmeden sonuçlandırmak için “SGK İşveren Temsilcisi” uygulamasını hayata geçiriyor.

27 Nisan Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve az bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Malatya çevreleri ile Bingöl ve Elazığ'ın güney kesimlerinde yer yer hafif sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir' denildi.

Bakanlar Elazığ'da!

Bakan Murat Kurum ve Bakan Süleyman Soylu Elazığ Valiliğinde değerlendirme toplantısına katıldı.

Ramazan Bayramı Denetim ve Eğitim Faaliyetleri 21 İlde Başlatıldı

Emniyet Genel Müdürlüğü, yaklaşan Ramazan Bayramı nedeniyle 21 ilde halkın yoğun olarak uğradığı bölgelerde denetim ve eğitim faaliyeti gerçekleştirileceğini duyurdu.

Elazığ’da Kapıaçmaz Deresi Islah Edildi

Elazığ’ın Kovancılar ilçesinden bulunan Kapıaçmaz Deresi ıslah edildi.

26 Nisan Elazığ Nöbetçi Eczaneler Listesi

Elazığ'da bugün, 26 Nisan salı günü görev yapacak nöbetçi eczaneler listesi...

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Elazığ’da hizmet veren taksici esnafıyla telefonda konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatları doğrultusunda CHP İl Başkanı ve İl yönetimi meslek gruplarını ziyaret etmeye devam ediyor. İl yönetiminin bu haftaki durağı Terminal Taksi Durağı oldu.

Bakan Soylu Ve Bakan Kurum, Abdullah paşa Mahallesinde İftar Yapacak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum yarın bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a geliyor. Bakan Soylu ve Bakan Kurum yarın Abdulllahpaşa Mahallesinde vatandaşlar ile iftar yapacak.

59 Yaşında Günde 20 Kilometre Koşarak Ultra Maratona Hazırlanıyor

Elazığ’ın Baskil ilçesine bağlı Odabaşı mahalle muhtarı 59 yaşındaki Allattin Karakol, günde 20 kilometre koşarak 100 kilometrelik ultra maratona hazırlanıp Türkiye birinciliği için çalışıyor.

25 Nisan Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği tahmin edilmektedir' denildi.

Sırada Ne Var?

Evet, aylardan beri büyük bir heyecan, heves ve iştiyakla hazırlandığımız, şehrin tüm kesimlerinin desteğini aldığımız ihaleye girmedik, işi başka firmaya kaptırdık. Emek sarf ettik, yorulduk, bu işin PR’ı için epey masraf da ettik sonunda başladığımız yere ve yuvamıza döndük.

Toplam 551 haber.