Seren TAŞ Haberleri

Seren TAŞ Haberleri

Seren TAŞ haberleri, haber editörü Seren TAŞ tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Elazığlı Editörümüz Seren TAŞ, Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik son sınıfta öğrenimine devam etmektedir. Seren TAŞ, Elazığ, Elazığ Haber, Elazığ Son Dakika, Elazığ Ekonomi Haberleri, Elazığ Asayiş Haberleri konusunda özel haberleriyle içerikler üretmektedir. 

Elazığ'da son bir haftadaki asayiş ve şok uygulamalarında 126 şahıs yakalandı

Elazığ'da, İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince son bir hafta içinde gerçekleştirilen asayiş ve şok uygulamalarında 126 kişinin yakalandığı belirtildi.

Elazığ’da Teknofest 2022 Heyecanı

Elazığ’da Teknofest 2022 Heyecanı Elazığ Belediyesi ve Fırat Üniversitesi desteğiyle dünyanın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali TEKNOFEST 2022'ye başvuruda bulunan Fırat Üniversitesi teknoloji takımları projelerine ilişkin sunum gerçekleştirdi.

Ukrayna'dan Tahliye Eden Ahıska Türkleri Elazığ'a Getiriliyor

Rusya'nın savaş açtığı Ukrayna'dan tahliye edilen Ahıska Türkeri'nin 3. kafilesi, Elazığ'da getiriliyor.

Fırat: “Bizi Sadece Bir Güne Sığdırmayın”

Seren Taş/Bu hafta engelliler haftası, bizler de Hakimiyet Gazetesi olarak Engelliler Haftasını kutluyoruz. Engelliler Haftası dolayısıyla Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şube Başkanı Metin Fırat ile bir araya geldik ve Engelliler Haftası ile ilgili duygu ve düşüncelerini öğrendik.

Elazığ'da trafik kazası: 4 yaralı

Elazığ'da meydana gelen trafik kazasında, 4 kişi yaralandı.

Kılıç:“ Çevreyi Korumak Ve Ekonomik Gelişmenin Artırılması Hedeflenmektedir”

Birleşmiş Milletler tarafından bitki sağlığının önemi konusunda farkındalığı artırmak için bundan böyle her yıl 12 Mayıs’ın “Uluslararası Bitki Sağlığı Günü” olarak kutlanmasına karar verilmiştir.

Başkan Yıldırım'dan Hemşireler Günü Mesajı 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Hemşireler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Elazığ’da Zorlu Işkın Mesaisi Sürüyor

Elazığ’ın Palu ilçesinde yaşayanlar vatandaşlar, ekşimsi tadıyla bölgede 'yayla muzu' olarak bilinen ışkın bitkisini toplamak için yüksek rakımlı dağlara tırmanıyor.

Trafik Haftası'nda Vatandaş Ve Öğrenciler Bilgilendirildi

Elazığ’da polis ve jandarma ekipleri tarafından Trafik Haftası çerçevesinde gerçekleştirilen etkinliklerde vatandaşlar ve öğrenciler bilgilendirildi.

Elazığ’da Kayısı Ve Elma Entegre Bahçeleri Kontrol Edildi

Elazığ İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü teknik ekipleri tarafından kayısı ve elma entegre bahçelerinde Akdeniz meyve sineği ve drosophilia suzukii zararlısına karşı tuzak kontrolleri yapıldı.

Fırat Üniversitesinde “Bir Tek Engel Biz Miyiz?” Adlı Tiyatro Oyunu Sahnelendi.

Fırat Üniversitesi Sosyal Hizmet Etkileşim ve Farkındalık Öğrenci Topluluğu tarafından Engelliler Haftası kapsamında “Bir Tek Engel Biz Miyiz?” adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

388 Yıllık Hoca Hasan Hamamı'nda Restorasyon Çalışmaları Başladı

Elazığ’da 388 yıllık Hoca Hasan Hamamı'nın restorasyon çalışmaları, bahar mevsiminin gelmesiyle yeniden başladı. Yaz aylarında bitecek olan eser "Hamam Müzesi" olarak turizme kazandırılacak.

12 Mayıs Elazığ Nöbetçi Eczaneler Listesi

Elazığ'da bugün, 12 Mayıs perşembe günü görev yapacak nöbetçi eczaneler listesi...

12 Mayıs Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: 'Bölgemiz genelinde havanın parçalı ve az bulutlu geçeceği, Bingöl'ün kuzey çevreleri yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı olacağı tahmin edilmektedir' denildi.

Kent Meydanı ve Yer Altı Otoparkı Projesinde Sona Doğru

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın vizyon projeleri arasında yer alan Kent Meydanı ve Yer Altı Otoparkı inşa çalışmaları tüm hızıyla ilerliyor.

Ukrayna’dan Tahliye Eden Ahıska Türkleri Elazığ’a Getirildi

Rusya’nın savaş açtığı Ukrayna’dan tahliye edilen 180 Ahıska Türkü, Elazığ’da getirildi. Havalimanında karşılanan Ahıska Türkleri büyük mutluluk yaşadı.

Toplam 551 haber.