Kağan İnal Haberleri

Kağan İnal Haberleri

Kağan İnal haberleri, haber editörü Kağan İnal tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Elazığlı Editörümüz Kağan İNAL, Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik son sınıfta öğrenimine devam etmektedir. Seren TAŞ, Elazığ, Elazığ Haber, Elazığ Son Dakika, Elazığ Ekonomi Haberleri, Elazığ Asayiş Haberleri, Elazığ Spor Haberleri konusunda özel haberleriyle içerikler üretmektedir. 

Zabıta Ekipleri Kurban Bayramı Öncesi Denetim Yaptı

Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Kurban Bayramı'na sayılı günler kala vatandaşların bayramı daha sağlıklı geçirmesi ve güvenli alışveriş yapabilmeleri için Kapalı Çarşı başta olmak üzere şekerleme, pasta, kadayıf ve tatlı üretimi yapan imalathaneler ile satış noktalarına yönelik denetimler gerçekleştirdi.

Çarşı, Sessiz ve Sakin

Her bayram öncesi çarşı-pazarda yaşanan hareketlilik ne yazık ki bu bayramda görülmüyor. Geçtiğimiz yıllarda pandemi dolayısıyla bayram ziyaretlerinin olmadığı dönemlerde dahi yaşanan yoğunluğu bu bayram öncesi göremiyoruz. 

Turizm Çalıştayı Yapsak mı?

İlimizin eğitim ve sağlıkta bölgesinde bir merkez olabileceğine dair sayısız yazılar yazdık bu köşelerden. Özellikle son yıllarda Cip köyünde bulunan termal su ile kurulacak olan kaplıca tesislerinin ilimize katkılarını turizme yansıtmakla ilgili bu gayreti olumlu bir adım olarak görüyoruz.

YRP’de Revizyon

Dün Hakimiyet’e göre köşemizde Yeniden Refah Partisi’nin halka umut olması ve en rahat siyasi çalışma yapıp hızla büyümesi zemininin olmasına rağmen bu avantajı yeterince değerlendiremediğini dile getirmiştik. 

Dönemin Değil Çıkarının Adamı 

Her dönemin adamı tanımı eksik kalır birilerini tarif etmek ve özelliklerini dile getirmek adına. Her dönemin ve her iktidarın yanında olmak kişisel bir zafiyet değil tam tersi bile isteye bir tercih ve hayat felsefesidir.

Elazığ Belediyesi’nden Şehir Genelinde Bayram Temizliği

Elazığ Belediyesi, Kurban Bayramı'na sayılı günler kala şehrin dört bir yanında bayram hazırlıklarını sürdürüyor.

Elazığ – Pertek Feribotunda Her Bayram Aynı Görüntü

Elazığ – Pertek Feribot İskelesi'nde Kurban Bayramı öncesinde uzun kuyruklar oluştu.

Gelecek Mesleki Eğitimde!

Mesleki ve Teknik Eğitimi Yaygınlaştırma Derneği (METE-DER) Genel Başkanı Metin ÖZGEN, LGS sonrası tercihleri hakkında açıklama yaptı.

Elazığ’da Çıkan Hortum Vatandaşları Korkuttu

Elazığ’da bir köyde oluşan ve metrelerce yüksekliğe ulaşan hortum, vatandaşları korkuttu.

“Patron Benim”

Cumhur İttifakı'nda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adaylığını açıklarken, 6'lı masa etrafında toplanan liderlerin "Cumhurbaşkanı adayı kim olacak?" sorusu net bir cevaba kavuşmazken, Davutoğlu’nun “Ben bu ülkede başbakanlık yaptım, hepinizden tecrübeliyim” demesini hep bekliyorduk.

Bu Neyin Rahatlığı?

6 Kasım 2022 ya da Haziran 2023. Seçimler ne zaman yapılırsa yapılsın ortada bir gerçek var ki tüm partiler az ya da çok oy oranlarını artırırken, Ak Parti ve MHP’de bir düşüş var.

YRP, Kendi Gücünden Habersiz mi?

Geçen Pazar günü yapılan Dodurga yerel seçimlerinin sonucu da gösterdi ki, Yeniden Refah Partisi, hem ülkenin hem de yaşadığımız sorunlardan kurtulmanın tek ve yeni adresi.  

05 Temmuz Elazığ Nöbetçi Eczaneler Listesi

Elazığ'da bugün, 05 Temmuz Salı günü görev yapacak nöbetçi eczaneler listesi...

5 Temmuz Elazığ Hava Durumu

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada: 'Bölgemiz genelinde havanın az bulutlu ve açık geçeceğini tahmin edilmektedir' denildi.

Ana Muhalefet El Değişti

2 bin nüfus şartını yerine getirdiği için yeniden belde statüsü kazanan Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Dodurga'da yapılan seçimde belediye başkanlığını AK Parti adayı Hasan Hüseyin Kaşıkçı kazandı.

Genel Başkan Kılıçdaroğlu ve İl Başkanı Duran’dan LGS Birincisi Usta’ya tebrik telefonu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, Elazığ’da Liselere Geçiş Sınavı (LGS) kapsamında 5 Haziran'da yapılan sınavda tüm sorulara doğru yanıt vererek 500 tam puan alan Aykut Emir Usta'yı tebrik etti.

Toplam 1453 haber.