Elazığ Hakimiyet Haberleri

Elazığ Hakimiyet Haberleri

Elazığ Hakimiyet haberleri, haber editörü Elazığ Hakimiyet tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Elazığ haberleri, Elazığ Gündemi ve Elazığ son dakika gelişmelerine ulaşabileceğiniz Elazığ Hakimiyet Haber Merkezimiz tarafından kaleme alınan özel haberler, özel röportajlar ve  son dakika haberler ile Elazığ gündemine ilişkin tüm gelişmeler bu sayfada.

 

Gaziantep Üniversitesi 54 Sözleşmeli Personel alacak

Gaziantep Üniversitesi'nin 54 Sözleşmeli Personel alacağı öğrenildi.

Akdeniz Üniversitesi 35 Öğretim Üyesi alacak

Akdeniz Üniversitesi'nin 35 Öğretim Üyesi alacağı öğrenildi.

Akdeniz Üniversitesi 7 Öğretim Görevlisi alacak

Akdeniz Üniversitesi'nin 7 Öğretim Görevlisi alacağı öğrenildi.

Kazaya bakarken kaza yapan motosikletli kurye yaralandı

Elazığ'da kaza yapan araca bakan motosikletli kurye önündeki otomobile çarptı. Çapmanın etkisi ile yola savrulup yaralanan sürücü, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

İzmir’e Var Elazığ’a Yok!

24 Ocak 2020 depreminin ardından şehrimizi beş kata mahkûm eden Çevre Ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin deprem bölgesi olan alanlardaki emsal artışını “Olumlu buluyorum” cümlesiyle değerlendirmesi, bakanlığın İzmir’e farklı, Elazığ’a farklı bakışını ortaya koydu ve ilimizde tepki topladı.

Bingöl Solhan Spor, smaçör Branimir Grozdanov ile anlaştı

Rus smaçör Dmitriy Ilinykh ile yollarını ayıran Bingöl Solhan Spor Bulgar, smaçör Branimir Grozdanov ile anlaştı.

Elazığ'a yatırım müjdesi

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk’ün girişimleri neticesinde Berrak Tekstil firması Elazığ’a yatırım yapma kararı aldı. Fabrika tamamlandığında ise bin kişilik istihdam sağlayacak.

Yanılmıyorsun, Yalnızsın!

“Yalnızlığımı biliyorum ama mücadelemi sürdüreceğim, kararlıyım” sözlerini Aralık 2016 tarihinde söylemişti Cumhurbaşkanı Erdoğan.

Son Uçak

Elazığ Havalimanı, 45 gün süre ile kapatıldı. Gerekçe; “Elazığ Havalimanı'nda yapım çalışmaları süren "Elazığ Havalimanı Paralel Pist ve Müteferrik İşler" işi kapsamında yeni yapılan pist ile taksi yollarının tamamlanıp, mevcut piste bağlantılarının yapılabilmesi, pist şeritlerinin tesviye edilmesi ve gerekli havacılık tedbirlerinin alınabilmesi.

CHP’de 2 Garanti

Her şey, 24 Ocak depremi sonrası CHP heyetinin deprem bölgesine ziyaretini eleştiren ilimiz Ak Parti Milletvekili Metin Bulut’un “Gelip gezeceklerine bari bir okul yaptırsalardı” beyanıyla başladı.

Bingöl'de bulunan tuzaklamış EYP imha edildi

Bingöl'de toprağa gömülü bulunan metal teneke içerisindeki 5 kilo plastik el yapımı patlayıcı, jandarma ekiplerince imha edildi.

AK Parti Malatya'da 'Teşkilât İçi Eğitim'

AK Parti Malatya Teşkilatı tarafından hafta sonunda 'Teşkilt İçi Eğitim' programı düzenlenecek.

Elazığ Belediyesi’nden Meme Kanseri Farkındalık Semineri

Elazığ Belediyesi "1-31 Ekim Meme Kanseri Bilinçlendirme Ayı" etkinlikleri kapsamında belediye personeline yönelik farkındalık semineri düzenledi.

Başkan Gürkan'dan Baro Başkanı Demez'e hayırlı olsun ziyareti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen seçimin ardından Malatya Barosu Başkanlığı'na seçilen Avukat Onur Demez'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü yeni hizmet binası açıldı

Türkiye’nin genç belediye başkanlarından olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vizyon projelerine bir yenisini daha ekleyerek, Elazığ Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü binasının açılışını yaptı.

Elazığ'da 4 saatte 3 aracı kundaklayan şüpheli, adliyeye sevk edildi

Elazığ'da 4 saatte 3 aracı kundaklayarak yakan şüpheli, polis ekipleri tarafından yakalanarak adliyeye sevk edildi.

Toplam 44481 haber.