Devamını Bekliyoruz…

Elazığ Hakimiyet Gazetesi olarak sürekli gündeme getirdiğimiz konulardan biri de Elazığ AK Parti Teşkilatının, sahada olmadığı ve vatandaşlar ile diyalog kurma konusunda sıkıntı yaşadığıydı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Devamını Bekliyoruz…
Elazığ Hakimiyet Gazetesi olarak sürekli gündeme getirdiğimiz konulardan biri de Elazığ AK Parti Teşkilatının, sahada olmadığı ve vatandaşlar ile diyalog kurma konusunda sıkıntı yaşadığıydı.
Elazığ Hakimiyet Haber - Elazığ Hakimiyet

İl Teşkilatı ve Milletvekillerinin Elazığ’da yaşayan vatandaşlar ile sohbet ederek sıkıntılarını çözme noktasında eksikliği kamuoyunda da devamlı olarak konuşulmuştu. 

Son zamanlar da gerek il teşkilatı gerekse milletvekillerinin sahada olduğunu görüyoruz ve bu çalışmayı anlamlı buluyoruz. Elazığ’ın birçok yerinde toplantılar düzenleyerek muhtar ve vatandaşların sıkıntılarını dinleyip çözüm bulma noktasında gayret gösteriyorlar. 

İstenen tablo da işte buydu. İktidar partisinin Elazığ’da yaşanan konulara duyarsız kalmaması ve vatandaşların sorunlarına çözüm bulması noktasında gayret göstermesi gerekiyordu. 

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Zülfü Demirbağ, Tolga Ağar ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım son günler de önemli çalışmalar yaparak gezmedik mahalle ve köy bırakmıyorlar. Özellikle muhtarlar ile toplantı düzenleyerek yaşanan sıkıntıları not ederek, çözüm bulmak için gayret gösteriyorlar. 

Olması gereken buydu. Geç de olsa yapılan çalışmaları anlamlı buluyoruz ve destekliyoruz. Özellikle 24 Ocak depreminden sonra vatandaşlarımız birçok konu da sorun yaşamış ve ilgisizlik nedeniyle tepki gösteriyordu. 

Elazığ Hakimiyet Gazetesi’nin yaptığı bu uyarıların dikkate alınması bizleri mutlu etti ve hafta sonunu seçim bölgesi Elazığ’da geçiren AK Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut ve Tolga Ağar, Zülfü Demirbağ, beraberinde AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Şerbet Merkeze Bağlı Yeniköy, Tohumlu, Ürünveren, Tadım, Sarıyakup, Ballıca ve Yalınız köy muhtarlarıyla istişare toplantısında bir araya geldiler. 

Muhtarları ile toplantı yapılan köylerin en önemli ve ortak sorunu deprem konutlarının hala başlamamış olması. Sonbahar ve ardından gelecek kış mevsimine bu köylerdeki deprem konutları yetişir mi bilinmez ama muhtarların vekillerimizden acil talebi bu olmuştur. 

Bu toplantıların sürekli ve faka her halükarda çözüm odaklı olması gerekiyor. Elazığ’ın artık ayağa kalkması için bu tür toplantı yaparak halkı dinlemek ve sorunların çözülmesini hızlandırılmasını  önemsiyoruz ve destekliyoruz…
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN